POLECAMY

Nadzy faceci w reklamie garniturów dla kobiet. Kontrowersyjna?

Za tymi zdjęciami stoi większa idea.
Małgorzata Machnicka / 10 miesięcy temu
Nadzy faceci w reklamie garniturów dla kobiet. Kontrowersyjna? fot. materiały prasowe

Marka Suistudio zajmująca się wyłącznie projektowaniem garniturów dla kobiet stworzyła niezwykłą kampanię, która ma w sobie ukryte znaczenie. Na zdjęciach widzimy piękne i seksowne kobiety w luksusowych apartamentach.


Na każdej fotografii, obok ubranej w garnitur kobiety, znajduje się nagi mężczyzna. Na pierwszy rzut oka mogą się wydawać kontrowersyjne, ale... Czym one różnią się od tych, w których występują półnagie kobiety?!

Przedszkolanka straciła pracę przez... zdjęcie z Instagrama!


Marka chce zwrócić uwagę na to, że w większości reklam kobiety są uprzedmiotowiane. I robi to w genialny sposób. Kampania odbywa się pod hasłem „Nie ubieramy mężczyzn". Na żadnej fotografii nie widać twarzy mężczyzny. Są bezosobowi i sprowadzeni bardziej do roli rzeźby lub elementu wystroju luksusowego wnętrza.

Naszym zdaniem marka zrobiła to świetnie. Całość jest gustowna, a jednocześnie wskazuje na problem, z którym podejrzewamy, jeszcze długo będziemy się borykać. A takie pomysły zawsze są w cenie.

Oczekiwania kontra rzeczywistość, czyli zakupy onlinefot. materiały prasowe


fot. materiały prasowe


fot. materiały prasowe

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 miesięcy temu
Pani Małgorzato. Ci faceci różnią się od półnagich modelek tym, że są zupełnie nadzy. A dziewczyna nawet trzyma rękę na jego tyłku. Więc są nieco uprzedmiotowieni. Choć oczywiście jeśli im zapłacono to ich sprawa, jeśli się na to godzą.
/9 miesięcy temu
świetne zdjęcia