W Dzień Kobiet zamiast kwiatów #PodarujWsparcie

W Dzień Kobiet, zgodnie z tradycją, panie otrzymują kwiaty i drobne upominki. Ten 8 marca będzie jednak zupełnie inny. Niech stanie się on okazją do okazania wsparcia wszystkim kobietom, które uciekły z Ukrainy ze strachu przed wojną. Liczy się każdy, nawet najdrobniejszy gest.
Redaktorki Polki.pl / 08.03.2022 06:43


fot. Materiały prasowe

Pamięci, otuchy i wyrazów solidarności potrzebują dziś szczególnie kobiety z Ukrainy. W obliczu wojny, wiele z nich opuściło swoich mężów i partnerów, uciekając w poszukiwaniu bezpieczeństwa do Polski. Inne wciąż kryją się w schronach ze swoimi dziećmi lub walczą ramię w ramię z ukraińskimi żołnierzami. Okażmy im wsparcie, którego tak bardzo potrzebują! Zamiast kupować dziś kwiaty, które będą cieszyć oko zaledwie przez kilka dni, dołącz do zbiórki organizowanej przez Fundację Ocalenie.

>>> Chcesz pomóc? Kliknij [TU], aby przenieść się do zbiórki prowadzonej na Facebooku przez Fundację Ocalenie.

Fundacja Ocalenie od lat wspiera obywatelki i obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce. Teraz wsparcia szczególnie potrzebują kobiety i ich rodziny uciekające przed wojną. Pracownicy fundacji oferują pomoc prawną, psychologiczną oraz rzeczową. Są tam, gdzie mogą czynić dobro. Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy uda się czynić go jeszcze więcej. Liczy się każdy gest.

Redakcja poleca

REKLAMA