POLECAMY

Prezenty gwiazdkowe do 100 zł

Jeśli masz do wydania 100 zł, pomożemy ci znaleźć idealny prezent!
Edyta Liebert / 8 miesięcy temu

Zobacz nasze propozycje niespodzianek za mniej niż 100 zł!

Święta wiążą się z dużymi wydatkami, warto więc rozsądnie zaplanować prezentowy budżet. Pomocne może być wyznaczenie maksymalnej kwoty na każdy z upominków. Chciałabyś przeznaczyć na ten cel około 100 złotych? Zainspiruj się naszymi propozycjami prezentów w tej cenie!

W galerii zamieściłam też produkty, które sama przetestowałam - to właśnie dlatego z czystym sumieniem mogę wam je polecić. Gra planszowa "Kolejka" to mnóstwo zabawy dla całej rodziny! "Hot Mama" The Balm to genialny róż z rozświetlaczem. Z kolei herbaty w świątecznych puszkach zawsze kupuję już w październiku - wprowadzają mnie z wyprzedzeniem w bożonarodzeniowy nastrój.

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (20)
/4 miesiące temu
książka! do 100 zł to można nawet 3 książki kupić :D ja kupuję książki na inbook.pl i jest super, bo często są jakieś promocje i można super książki w dobrych cenach kupić :D
/8 miesięcy temu
do 100 pln to najbliższym trochę mało tzn. pewnie dla męża na święta wypada coś ciut droższego, ale taki fajny niezobowiązujący (dla kolegi, taty, szefa, wujka itp.) to np. taka specjalna torba do przewożenia koszul - tak, że się składa koszulę, wkłada do środka i można wrzucić np. do walizki a koszula się nie gniecie. Trudno to wytłumaczyć, ale są jakieś filmy na youtube jak się wpisze "packshi". Byłam mocno zaskoczona jakością za tą cenę, bo na początku myślałam że to będzie chińszczyzna na chwilę.. ale chyba trochę posluży.
/rok temu
Ja przełamałam się i na święta kupiłam spersonalizowany produkt ze zdjęć. Mama była wzruszona bo wywołałam jej na poduszce nasze zdjęcia z wakacji w Grecji. Byłam zaskoczona jakością. Mama na Dzień Matki zażyczyła sobie drugą poduszkę. Szczerze Wam polecam Projektogram.pl bo mają fajny materiał i robią je ręcznie a nie jak wszędzie z chińskiej satyny na masę. Sprawdźcie sobie ich stronkę. DO tego tak ślicznie pakują. Ehhh :)
POKAŻ KOMENTARZE (17)