Prezenty gwiazdkowe do 100 zł

Jeśli masz do wydania 100 zł, pomożemy ci znaleźć idealny prezent! Nie musisz wydawać fortuny, by obdarować bliską osobę zaskakującym upominkiem!
Barbara Dąbrowska / 2 miesiące temu

Prezent za mniej niż 100 zł? Mamy to!

Święta wiążą się z dużymi wydatkami, warto więc rozsądnie zaplanować prezentowy budżet. Pomocne może być wyznaczenie maksymalnej kwoty na każdy z upominków. Chciałabyś przeznaczyć na ten cel około 100 złotych? Zainspiruj się naszymi propozycjami prezentów w tej cenie! Nie trzeba wydać majątku, by sprawić radość!

Wybrałam dla was wyłącznie prezenty, która sama chciałabym dostać lub dać! Wśród nich znajdziecie upominki dla każdego – ukochanego, mamy, siostry, dziecka czy przyjaciółki.

Postawiłam przede wszystkim na zaskoczenie, ciekawą formę i funkcjonalność. Moimi faworytami wśród 52 prezentów do 100 zł są:

  • Kostka rozgałęziacz Power Cube

Wyposażona w 4 gniazdka i podwójny port USB. Przyda się każdemu gadżeciarzowi, który nie ma gdzie podłączać swojego sprzętu. Duży plus za ciekawy desing.

  • Prenumerata magazynu dla dziewczynek „Kosmos”

Niesamowity magazyn, który buduje dziewczynki ucząc, że świat ma także inne barwy niż róż. Ciekawe hobby, inspirująca postać, wartościowa akcja społeczna – to wszystko znajdziecie w „Kosmosie”!

  • Skarpetki The book story, Many Mornings

Skarpetki – nuda? Nie te! W Many Mornings skarpetka lewa wygląda zupełnie inaczej niż prawa, choć włączy je wspólny temat. Wybrałam motyw związany z czytelnictwem, więc ucieszą się z nich mole książkowe.

Zaciekawiona? Obejrzyj pozostałe propozycje prezentów do 100 zł!

Zobacz pozostałe kategorie prezentów:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (20)
/8 miesięcy temu
książka! do 100 zł to można nawet 3 książki kupić :D ja kupuję książki na inbook.pl i jest super, bo często są jakieś promocje i można super książki w dobrych cenach kupić :D
/rok temu
do 100 pln to najbliższym trochę mało tzn. pewnie dla męża na święta wypada coś ciut droższego, ale taki fajny niezobowiązujący (dla kolegi, taty, szefa, wujka itp.) to np. taka specjalna torba do przewożenia koszul - tak, że się składa koszulę, wkłada do środka i można wrzucić np. do walizki a koszula się nie gniecie. Trudno to wytłumaczyć, ale są jakieś filmy na youtube jak się wpisze "packshi". Byłam mocno zaskoczona jakością za tą cenę, bo na początku myślałam że to będzie chińszczyzna na chwilę.. ale chyba trochę posluży.
/rok temu
Ja przełamałam się i na święta kupiłam spersonalizowany produkt ze zdjęć. Mama była wzruszona bo wywołałam jej na poduszce nasze zdjęcia z wakacji w Grecji. Byłam zaskoczona jakością. Mama na Dzień Matki zażyczyła sobie drugą poduszkę. Szczerze Wam polecam Projektogram.pl bo mają fajny materiał i robią je ręcznie a nie jak wszędzie z chińskiej satyny na masę. Sprawdźcie sobie ich stronkę. DO tego tak ślicznie pakują. Ehhh :)
POKAŻ KOMENTARZE (17)