Prezenty gwiazdkowe dla dziadków - pomysły 2019

Prezent dla dziadków na święta powinien być wyjątkowy, od serca. Sprawdź 30 naszych propozycji, które z pewnością umilą czas babci i dziadkowi.
Agata Bernaciak / 30.10.2019 11:50

Wybór prezentów świątecznych dla dziadków to często nie lada problem. Bo co kupić komuś, kto twierdzi, że wszystko ma i niczego więcej nie potrzebuje? Na szczęście udało nam się znaleźć kilkadziesiąt prezentów, z których seniorzy z pewnością się ucieszą. Poznaj nasze pomysły na prezenty świąteczne dla babci i dziadka! 

Co kupić dziadkom pod choinkę?

Przeglądnęłyśmy ofertę sklepów internetowych i stacjonarnych, by pomóc ci wybrać prezent idealny dla babci lub dziadka (albo jeden wspólny dla obojga). 

W naszej galerii znajdziesz propozycje prezentów praktycznych, umilających życie i takich, które są po prostu... ładne! Dorzuciłyśmy też garść pomysłów na prezenty dla aktywnych seniorów, fanów sportu, muzyki i klasyki polskiego filmu.

Wśród klasycznych prezentów królują zestawy upominkowe zawierające kosmetyki dobrane do wieku i typu cery. Są to sprawdzone upominki, ale jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego, zastanów się, w jaki sposób dziadkowie lubią spędzać czas.

Jeżeli aktywnie - dla dziadka idealnym rozwiązaniem może być nowa wędka, a dla babci kijki do nordic walking. Będą mogli wraz ze znajomymi spędzić wspaniałe chwile na świeżym powietrzu.

Sprawdź, co możesz podarować dziadkom w te święta! Jedno jest pewne: albo wybierzesz coś z naszych propozycji, albo przynajmniej będą one dla ciebie inspiracją!

Więcej pomysłów na prezent:Prezenty do 50 zł Prezenty do 100 zł Prezenty do 200 złPrezenty dla rodzicówPrezenty dla mamy Prezenty dla tatyPrezenty dla babciPrezenty dla żonyPrezenty dla chłopakaPrezenty dla dziecka (0-10 lat)Prezenty dla niemowlakaPrezenty dla rocznego dzieckaPrezenty dla dwulatkaPrezenty dla przedszkolakaPrezenty dla nastolatkaPrezenty kosmetyczne Prezenty technologiczne