POLECAMY

4 proste triki, aby utrakcyjnić imprezę sylwestrową

To proste triki!
4 proste triki, aby utrakcyjnić imprezę sylwestrową fot. Fotolia
Sylwestrowe imprezy nigdy nie zapadają ci w pamięć? 31 grudnia to dla ciebie dzień jak każdy inny? Przeddzień Nowego Roku spędzasz markotna? Ten artykuł jest dla ciebie! Zobacz nasze pomysły na to, jak spędzić Sylwestra, aby był niezapomniany - te proste triki uatrakcyjnią każdą imprezę!

4 łatwe sposoby na uatrakcyjnienie imprezy

  1. Udekoruj butelki szampana. W końcu ten napój jest zawsze główną gwiazdą sylwestrowej imprezy! Możesz je obkleić cekinami, kolorowym papierem, brokatem... Pomysłów jest mnóstwo!
  2. Odliczaj sekundy do północy przez... przekłuwanie baloników. Przygotuj balony z cyferkami od 1 do 10. Przed kulminacyjnym momentem imprezy musicie je szybko poprzekłuwać!
  3. Przygotuj kolorowe kostki lodu lub... kolorowe kostki cukru. Wystarczy użyć np. soków owocowych, nie musisz kupować specjalnych barwników spożywczych!
  4. Przygotuj tablicę postanowień (może być też plakat). Niech każdy z uczestników napisze swoje noworoczne postanowienie! Dzięki temu nabiorą one o wiele większej mocy i łatwiej będzie ich przestrzegać.

Zobacz więcej porad na imprezę:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 miesięcy temu
Warto wybierać miejsca eleganckie, klimatyczne z dobrym jedzeniem i muzyką na żywo.W tym roku jedziemy do Sali Sarah Kuklice. Mam nadzieję, że bedzie fajnie.