Kolekcja sukien ślubnych San Patrick 2011

Czy wiesz jak wybrać welon ślubny?

W salonie sukien ślubnych prędko przekonasz się, że wybór odpowiedniego welonu nie jest prostą sprawą. Różne fasony, różny materiał, różny odcień - jak zatem wybrać odpowiedni welon?
/ 23.09.2010 11:00
Kolekcja sukien ślubnych San Patrick 2011

Wybierając welon musimy wziąć pod uwagę nie tylko nasz wzrost, figurę i fryzurę, ale przede wszystkim suknię ślubną, do której będzie dobrany welon.

Długi welon jest wskazany zwłaszcza, gdy suknia ma długi tren lub niewielki godet. Jednak trzeba wówczas pamiętać, aby welon był dłuższy niż tył sukni. Aby wszystko razem się elegancko prezentowało.

Krótkie welony do ramion jest polecany dla kobiet o krótkich włosach, sukni gorsetowej z odsłoniętymi ramionami. Jest on przypinany na grzebyku, co pozwala na dokładnym jego założeniu.

Welon najczęściej składa się z dwóch warstw, krótszej i dłużej. Może bowiem krótszą częścią welonu przesłonić twarz a dłuższą upiąć tak, aby zasłaniała plecy i ramiona.

Najlepiej niech założy ci welon fryzjerka, u której będziemy wykonywać uczesanie do ślubu.

Welon może być ozdobiony w przeróżny sposób: koronkami, lamówkami, perełkami, cekinami itd. Kolor welonu dobieramy jak najbardziej zbliżony do sukni ślubnej.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)