Rocznica ślubu, dojrzałe małżeństwo fot. Adobe Stock

Życzenia na 25 rocznicę ślubu – wyjątkowe słowa dla małżonka!

25 lat wspólnego pożycia małżeńskiego to nie lada osiągnięcie. Świętowanie tej okazji oraz życzenia, składane swojemu partnerowi muszą być wyjątkowe!
Wioletta Górecka / 21.01.2019 06:00
Rocznica ślubu, dojrzałe małżeństwo fot. Adobe Stock

Ćwierć wieku spędzona u swojego boku – 25 lat małżeństwa to wspaniałe osiągnięcie! To czas nie tylko radości, ale także zadumy i refleksji nad życiem. Minęło wiele czasu, ale jeszcze równie sporo jest do osiągnięcia! 25 – lecie małżeństwa to jedna z najbardziej świętowanych rocznic. Życzenia na 25 rocznicę ślubu powinny być wyjątkowe i wzniosłe, tak jak okazja. W  jaki sposób złożyć piękne życzenia swojemu małżonkowi?

25 rocznica ślubu – srebrne gody

Każda rocznic ślubu ma swoją nazwę, która jest symbolem kolejnych lat przeżytych razem, a wszystkie związane są z jakimś kamieniem szlachetnym. Im dłuższy staż małżeństwa, tym bardziej szlachetny i trwały kamień ją symbolizuje. Chodzi oczywiście o trwałość więzi między małżonkami. Im więcej lat u swego boku, tym bardziej staje się ona nierozerwalna.

25 rocznica ślubu stanowi często czas odnowienia przysięgi małżeńskiej, więc okazji do wzruszeń jest wiele. Ta rocznica to także najczęściej okazja do uroczystych obchodów w gronie rodziny i przyjaciół!

Jak uczcić 20 rocznicę ślubu? Może w ten sposób!

Życzenia na 25 rocznicę ślubu – najważniejsze, by były prosto z serca!

25- lecie małżeństwa obchodzą dojrzali ludzie, jednak to, w jaki sposób będą celebrować swoje święto, zależy przede wszystkim od ich charakterów i temperamentów. Jedni będą woleli cieszyć się szczęściem w kameralnym gronie, inni chętnie podzielą się emocjami z wieloma gośćmi.

Znasz swojego męża doskonale, dlatego z wyborem prezentu nie powinnaś mieć problemu. Więcej kłopotu nastręczają zwykle życzenia. Chciałoby się powiedzieć coś wyjątkowego, wzniosłego i niecodziennego…  Najpiękniejsze są zawsze te prosto z serca. Nie trzeba tworzyć pięknych i długich wierszy. Do prezentu dołącz elegancką kartkę okolicznościową, z zapisanymi szczerymi życzeniami.

Oryginalne i wzruszające życzenia dla męża z okazji rocznicy ślubu!

Życzenia na 25 rocznicę dla męża

Nie masz pomysłu na życzenia dla męża? Od formy ważniejsza jest treść! Nie musisz spisywać ich w formie wiersza. Napisz nawet krótki, ale szczery list, w którym podziękujesz mu za to, co dobrego w życiu cię przy nim spotkało. Możesz zainspirować się tymi słowami:

Drogi Mężu,
Dziś minęło równo 25 lat od momentu, w którym ślubowaliśmy sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Przeżyliśmy razem ćwierć wieku, brnąc przez zaspy i pod wiatr, a piasek nieraz sypano nam prosto w oczy. Pomimo tego, jesteśmy tu dziś nadal razem. Umocnieni każdą porażką, coraz bliżej siebie z każdą przeszkodą. Dziękuję Ci za wszystko, czego doświadczyłam u twego boku.

Dalej wymień po prostu to, za co jesteś mu wdzięczna, wyraź swoją wiarę w waszą miłość aż po grób, a także zapewnij go o swoich uczuciach.

Szczere słowa, płynące prosto z serca, będą cenniejsze niż najdroższy prezent!

Zobacz więcej na temat rocznic ślubu! 
Prezent na rocznicę ślubu, jakiego zdecydowanie nie wypada wręczyć!
Jak złożyć najpiękniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu?
Prezent jubileuszowy dla rodziców - co im podarować?