POLECAMY

Książka "Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych"

Dzięki tej książce samodzielnie nauczysz się przepowiadać przyszłość. Nie będzie już ona skrywała przed Tobą żadnych tajemnic, i będziesz mógł wyjawić jej sekrety także innym. Za pomocą kart klasycznych rozwiniesz w sobie zdolność jasnowidzenia i wykorzystasz ją w życiu. Książka jest praktycznym poradnikiem napisanym przez wróżbitę, jasnowidza o wieloletnim doświadczeniu. Dzięki niemu poznasz ten zawód „od podszewki”. Dowiesz się jak urządzić gabinet i oczyścić jego aurę. Jaką wybrać odpowiednią talię oraz najkorzystniejsze talizmany i amulety ochronne dla siebie i bliskich. Uzyskasz także szczegółowe informacje na temat kabały francuskiej.
Książka "Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych" fot. Studio Astropsychologii

ISBN: 978-83-7377-526-8
EAN: 9788373775268
Wydanie: I
Rok wydania: 2012
Format: 145 x 205 mm
Ilość stron: 216
Oprawa: miękka
Autor: Goehling Aryan

Fragmenty książki:

Książka do nabycia w księgarni internetowej Studia Astropsychologii.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
Moim zdaniem najlepszym specjalistą od wróżb i horoskopów jest wróżbita Paulus (wrozbitapaulus.pl) kilkukrotnie korzystałam z jego uslug i za każdym razem wszystko się sprawdzało.
/5 lat temu
Dla wszystkich, którzy chcą poznać niezwykłe możliwości "zwykłych" kart ;) http://astrovita.pl/2930-06-kurs-kart-klasycznych-dla-poczatkujacych/ Jak i dla tych, którzy pragną czegoś bardziej "mistycznego" ;) http://astrovita.pl/wakacyjna-szkola-tarota-lipiec-2013r/ Zapraszam!