Kto wygra wybory i co czeka Polskę za 2 lata? Nowe przepowiednie Jackowskiego wiele wyjaśniają

Kto wygra wybory zdaniem Krzysztofa Jackowskiego fot. Adobe Stock
Jasnowidz Krzysztof Jackowski zapowiedział, że 2020 rok nie będzie dobry. Ma też silne przeczucie dotyczące nadchodzących wyborów. Co wydarzy się za 2 lata? Zaskakująca wizja.
/ 22.04.2020 11:23
Kto wygra wybory zdaniem Krzysztofa Jackowskiego fot. Adobe Stock

Jasnowidz Krzysztof Jackowski udowadniał wiele razy, że jego wizje są prawdziwe. Pomagał policji i prokuraturze w rozwiązywaniu spraw kryminalnych, wskazywał miejsca ukrycia zwłok, podpowiadał, gdzie szukać zaginionych.

Nie milczy także teraz, w czasie pandemii koronawirusa. Mówi jednak nie tylko o tym, że 2020 rok będzie bardzo zły, wręcz „wybuchowy”.

Co wydarzy się w Polsce i co z wyborami?

Jasnowidz Jackowski ostatnio często mówi o kryzysie gospodarczym, jaki nas czeka. Według jego przeczuć, w połowie kadencji, choć nic tego teraz nie zapowiada, coś się zmieni:

Rząd w połowie tej kadencji (ten rząd), po wyborach, w połowie tej kadencji czyli czteroletniego rządzenia przejdzie albo kompletne przerobienie, czyli nawet pozycja premiera będzie zmieniona, albo (...) dojdzie wręcz do upadku tego rządu, co nic tego nie zapowiada.
- mówił w styczniu jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Padły mocne słowa: w połowie kadencji, a więc po 2 latach od wyborów rząd ma się rozpaść. Są to oczywiście przeczucia jasnowidza. Jasno wynika z tego, że zgodnie z aktualnymi sondażami poparcia, partia rządząca wygra tegoroczne wybory.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski 16 kwietnia tego roku zastanawiał się, czy odbędzie się to drogą dymisji, czy będzie następstwem decyzji społeczeństwa.

Wojny na całym świecie będą trwały przez 3,5 roku

Jeszcze w styczniu tego roku w lokalnym radiu w Chojnicach Jackowski mówił o tym, co czeka Polskę i Europę w 2020. Wskazał wtedy na Francję, jako miejsce kontrolowanej rewolucji”. Przewidywał także jakiś rodzaj wielkich wojen:

  • na Bliskim Wschodzie (zacznie się od 3 ostrzałów lotniczych),
  • w innym regionie (zacznie się ze strony Rosji).

Jedna wojna ma być zależna od drugiej. Niektórzy spekulują, że szykuje się III wojna światowa, ale pamiętajmy, że jasnowidz Jackowski nie wyraża precyzyjnych przepowiedni, ale formułuje przeczucia.

Zobacz więcej ciekawych informacji:Przepowiednia jasnowidza dla WarszawyCzy Nostradamus przepowiedział pandemię koronawirusa?Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi które kraje ucierpią najbardziej

Redakcja poleca

REKLAMA