Prezent dla babci na święta 2020 - 31 propozycji od 29 zł

Jeśli ciągle zastanawiasz się, co kupić babci na święta, przygotowałyśmy 31 propozycji na każdą kieszeń. Te prezenty dla babci na święta na pewno wywołają uśmiech na jej twarzy.
Urszula Wilczkowska / 29.10.2020 19:40

Nestorka rodu to osoba absolutnie wyjątkowa - wychowała lub pomagała w wychowaniu co najmniej dwóch pokoleń, wysłuchiwała niezliczonych sekretów, ekscytujących historii i szlochów, a w barku zawsze trzymała słodycze na czarną godzinę. Właśnie dlatego prezent dla babci na święta powinien być absolutnie wyjątkowy. Chociaż babcia zawsze ucieszy się z każdego drobiazgu, który Mikołaj zostawi jej pod choinką, postaw na przemyślany i wymarzony prezent 

Kosmetyki na prezent dla babci

Dojrzała skóra wymaga specjalnej, dostosowanej do potrzeb pielęgnacji. Wiele starszych pań zapomina o tym, by pomiędzy dbaniem i rozpieszczaniem swoich wnuków, znaleźć też czas dla siebie. Z doświadczenia wiemy jednak, że jeśli podsunie się im odpowiednie produkty, z radością będą ich używać.

Książka jako prezent dla babci na święta

Jeśli nie masz pomysłu, co kupić babci na święta, a czasu jest coraz mniej, świetnym pomysłem jest zawsze książka - szczególnie, jeśli na jej pierwszej stronie napiszesz osobistą dedykację. Podczas wizyty u babci zerknij, po które książki w swojej biblioteczce sięga najczęściej. Może romans, porywający kryminał lub album, który przeniesie ją do wspomnień z dzieciństwa, spodoba się jej najbardziej?

Dodatki do domu dla babci

Czy twoim wspomnieniem z dzieciństwa z domu babci też są setki bibelotów, wszystkie niezwykle ważne, potrzebne i ukochane? Jeśli twoja babcia uwielbia urocze drobiazgi, świąteczna figurka, oryginalna bombka lub obrazek, z pewnością przypadną jej do gustu.

Osobiste drobiazgi

Znacznie lepszym pomysłem od kolejnej kurzołapki będzie drobiazg, który dla twojej babci będzie miał duże znaczenie. Ramki ze zdjęciami całej twojej rodziny, album ze zdjęciami, albo personalizowany dodatek do domu sprawią, że twój prezent nie tylko będzie pięknie wyglądał na półce, ale i sprawi, że w oku seniorki rodu z pewnością pojawi się łza wzruszenia.

Akcesoria ogrodnicze

W przypadku zapalonych ogrodniczek, większość osób nie zastanawia się długo, co kupić babci na święta. Warto jednak myśleć w tym przypadku nieszablonowo. Może zestaw do domowej uprawy ziół lub urządzenia małego warzywnika na balkonie, przypadną jej do gustu?

Więcej pomysłów na prezent dla babci znajdziesz w naszej galerii.

Zobacz więcej pomysłów na prezenty świąteczne: Prezent dla mamy na święta
Prezent dla taty na święta
Wspólny prezent dla rodziców na święta


Prezent dla dziadka na święta
Prezent dla teścia na święta
Prezent dla teściowej na święta
Prezent dla żony na święta
Prezent dla męża na święta
Prezent dla chłopaka na święta
Prezent dla dziewczyny na święta
Prezent dla niemowlaka na święta
Prezent dla rocznego dziecka na święta
Prezenty dla 2-latków i 3-latków na święta
Prezenty dla 4-latków i 5-latków na święta
Prezenty dla 6-latków, 7-latków i 8-latków na święta
Prezenty dla 9-latków i 10-latków
Prezenty dla nastolatków na święta
Prezent dla szefa lub szefowej na święta
Prezent dla przyjaciółki na święta
Pomysły na tanie prezenty świąteczne
Pomysły na prezenty świąteczne do 20 zł
Pomysły na prezenty świąteczne do 50 zł
Pomysły na prezenty świąteczne do 100 zł