POLECAMY

Jedzenie w miejscu pracy

Nurtuje mnie jedno pytanie, czy jedzenie obiadu przy biurku w pracy jest taktowne, czy lepiej będzie jeśli zostanę w stołówce i tam zjem posiłek. Żal mi czasu na siedzenie poza biurem, bo mam bardzo dużo pracy każdego dnia, więc jem posiłek jednocześnie pracując. Dodam tylko, że w pracy nie mam kontaktu z klientami, a w moim pokoju znajduje się tylko pięć innych osób.
Jedzenie w miejscu pracy

Nieważne z iloma osobami się pracuje i czy ma się kontakt z klientami – jedzenie na stanowisku pracy zawsze jest w złym tonie. Po pierwsze zapachy, roznoszące się z talerza mogą drażnić Pani kolegów i koleżanki z pokoju. Po drugie odgłosy jedzenia mogą rozpraszać niepotrzebnie ich uwagę. Proszę pomyśleć także o tych kolegach i koleżankach, którzy obiad jedzą w swoich domach – będzie im o wiele trudniej doczekać końca dnia bez myślenia o jedzeniu.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/3 lata temu
A jak robią ludzie z Twojego biura? Jeśli wszyscy jedzą w stołówce, a tylko Ty przy biurku to powinnaś z tego zrezygnować
/3 lata temu
U nas w firmie są na każdym piętrze aneksy jadalne wyposażone w lodówkę, mikrofalówkę, czajnik i ekspess do kawy. Są stoły i krzesła.Wiszą ręczniki papierowe, płyn do mycia naczyń, jest zlewozmywak, a mimo to moje 3 koleżanki z którym siedzę w pokoju nagminne jędza przy swoich biurkach. Roztacza się upojny zapach czosnku, pasztetu, kalafiora, kapusty i innych delicji. Nic nie skłoni ich do zmiany miejsca spożywania posiłku. Ja jadam w tym aneksie. Jak ktoś nie chce to nie ma bata!!!!