Romantyczne, śmieszne i krótkie życzenia walentynkowe po angielsku wraz z tłumaczeniem: złóż je bliskiej osobie 14 lutego

życzenia walentynkowe po angielsku z tłumaczeniem na polski fot. Adobe Stock, shin project
Życzenia walentynkowe po angielsku możesz złożyć swojej sympatii lub bliskiej osobie, która nie mówi po polsku. Świetnie sprawdzą się zarówno wpisane na kartkę walentynkową, jak i przekazane osobiście. Możesz je także dołączyć do bileciku na bukiecie kwiatów. Zobacz propozycje życzeń walentynkowych po angielsku.
/ 04.02.2024 05:29
życzenia walentynkowe po angielsku z tłumaczeniem na polski fot. Adobe Stock, shin project

Gotowe życzenia i wierszyki na walentynki świetnie sprawdzają się wpisane na laurkę, ale możesz je też przekazać w formie SMSa, zadzwonić do bliskiej osoby albo przekazać jej kilka ciepłych słów osobiście. Oto ciekawe propozycje życzeń walentynkowych po angielsku.

Spis treści:

 1. Życzenia walentynkowe po angielsku dla ukochanej osoby
 2. Życzenia walentynkowe po angielsku dla przyjaciela
 3. Śmieszne życzenia walentynkowe po angielsku

Życzenia walentynkowe po angielsku dla ukochanej osoby

Jeśli szukasz pomysłów na życzenia walentynkowe dla męża czy żony, wykorzystaj romantyczne sentencje o miłości albo napisz kilka ciepłych słów od siebie. Nie musisz tworzyć zawiłych elaboratów - często to właśnie te krótkie życzenia walentynkowe mają największą wartość.

Oto pomysły na gotowe życzenia walentynkowe po angielsku z tłumaczeniem:

 • Right from the start, you stole my heart. I love you today, tomorrow, and all the days after that. Happy Valentine's Day (Od samego początku skradłeś moje serce. Kocham Cię dziś, jutro i przez wszystkie kolejne dni. Wesołych walentynek)
 • To my valentine, the only person I send heart eye emojis to (Dla mojej Walentynki, jedynej osoby, której wysyłam emotkę z serduszkiem)
 • It’s just one day in the year, but you should know that I love you every day and every moment. Have a lovely Valentine's Day (To tylko jeden dzień w roku, ale powinieneś wiedzieć, że kocham Cię każdego dnia i każdej chwili. Miłych walentynek)
 • Thank you for making me laugh and smile every single day since the day we met (Dziękuję, że sprawiasz, że się śmieję i uśmiecham codziennie od dnia, w którym się poznaliśmy)
 • Happy Valentine’s Day! My favorite place on Earth in the world is right next to you (Szczęśliwych Walentynek! Moje miejsce na ziemi jest tuż obok ciebie)
 • You're the reason I am who I am today. Thank you for everything you do for our family. Happy Valentine's Day, my love! (Jesteś powodem, dla którego jestem dzisiaj tym, kim jestem. Dziękuję za wszystko co robisz dla naszej rodziny. Szczęśliwych Walentynek, kochanie!)

życzenia walentynkowe po angielsku

fot. Życzenia walentynkowe po angielsku z tłumaczeniem na polski/Adobe Stock, Valerii Apetroaiei

Życzenia walentynkowe po angielsku dla przyjaciela (z tłumaczeniem)

Walentynki to co prawda święto zakochanych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby złożyć życzenia także przyjaciołom. W końcu miłość ma różne oblicza, a przyjaciel to osoba, która zawsze jest przy nas, kiedy tego potrzebujemy. Jeśli więc chcesz złożyć życzenia bliskiej osobie, która nie jest twoim partnerem czy partnerką, oto najlepsze propozycje na życzenia walentynkowe dla przyjaciół:

 • You're my best friend and my partner in crime. Thank you so much for being you. Happy Valentine's Day (Jesteś moim najlepszym przyjacielem i "wspólnikiem zbrodni". Bardzo dziękuję, że jesteś, kim jesteś. Szczęśliwych walentynek)
 • Wishing you everything that makes you happiest, today and always. Happy Valentine's Day! (Życzę ci wszystkiego, co sprawia, że jesteś szczęśliwy - dziś i zawsze. Wesołych walentynek!)
 • To my best friend this Valentine's Day. I couldn't ask for someone who loves and supports me more than you do (Mojemu najlepszemu przyjacielowi w te Walentynki. Nie mógłbym/mogłabym prosić o kogoś, kto kocha i wspiera mnie bardziej niż ty)
 • Happy Valentine's Day to my BFF. I go bananas after you! (Szczęśliwych walentynek dla mojego najlepszego przyjaciela. Szaleję za tobą!)
 • Who needs a Valentine when I have a best friend like you? (Kto potrzebuje walentynek, jeśli się ma takiego przyjaciela jak ty?)

Śmieszne życzenia walentynkowe po angielsku z tłumaczeniem na polski

Zamiast romantycznych życzeń możesz postawić na coś zabawnego - takie życzenia idealnie sprawdzą się zarówno dla twojej drugiej połówki, jak i najlepszego przyjaciela lub kolegi z pracy. Możesz je umieścić na własnoręcznie zrobionej laurce walentynkowej lub dołączyć do drobnego upominku w formie bileciku lub małej kartki.

Oto pomysły na śmieszne życzenia walentynkowe po angielsku:

 • I love you more than anything, even Beyoncé or chocolate! Happy Valentine's Day (Kocham cię bardziej, niż Beyoncé czy czekoladę. Szczęśliwych Walentynek!)
 • I’m so thankful to have found someone as weird as me (Jestem niezwykle wdzięczny/a za to, że mam kogoś równie dziwnego, co ja)
 • All I need in this life is you and me. Oh, and WiFi. And wine. And snacks. But that’s it, I swear (Wszystko, czego potrzebuję w życiu, to ty. O, i WiFi. I wino. I przekąski. Ale to wszystko, przysięgam)
 • I love you more than pizza! (Kocham cię bardziej, niż pizzę!)

napisz życzenia walentynkowe po angielsku

fot. Śmieszne życzenia walentynkowe po angielsku z tłumaczeniem na polski/Adobe Stock, nadianb

Czytaj także:
3 uwodzicielskie drinki na walentynki
Walentynkowe życzenia dla najmłodszych
Śniadanie walentynkowe
 

Redakcja poleca

REKLAMA