Śmieszne życzenia walentynkowe dla najbliższych: złóż je przyjaciołom, rodzinie lub drugiej połówce

śmieszne życzenia walentynkowe fot. Adobe Stock, Studio Romantic
Chcesz złożyć śmieszne życzenia walentynkowe bliskim osobom? Postaw na zabawne rymowanki albo krótkie hasła z humorem. Takie życzenia świetnie sprawdzą się w zasadzie dla każdego. Możesz złożyć je przyjaciółce, kolegom z pracy, a także swojej drugiej połówce. Walentynki przecież mogą być także zabawne!
/ 06.02.2024 05:02
śmieszne życzenia walentynkowe fot. Adobe Stock, Studio Romantic

Jeśli nie przykładasz większej wagi do walentynek jako romantycznego dnia albo nie chcesz popaść w niepotrzebny patos, postaw na śmieszne życzenia walentynkowe, które możesz złożyć każdemu. Oto gotowe propozycje z humorem.

Spis treści:

 1. Śmieszne życzenia walentynkowe dla drugiej połówki
 2. Śmieszne życzenia walentynkowe dla przyjaciółki/przyjaciela

Śmieszne życzenia walentynkowe dla drugiej połówki

Jeśli ty i twoja druga połówka traktujecie walentynki jako jednocześnie romantyczne i zabawne, luźne święto, przekażcie sobie śmieszne życzenia. Możesz je wpisać na karteczce i zawiesić na lodówce, podrzucić ukochanej osobie do kalendarza czy pod klapę laptopa albo przesłać SMS-em. Te śmieszne i krótkie życzenia walentynkowe na pewno sprawisz tym mnóstwo radości.

Oto pomysły na śmieszne życzenia walentynkowe:

 • Abra kadabra sim sala bim on się zakochał a ona w nim. Abra kadabra hokus pokus świat jest pełen miłosnych pokus.
 • Choć nie jestem milionerem, choć nie jeżdżę Land Roverem. Chociaż rzadko pijam whisky, nie wyglądam jak Olbrychski. Chociaż nie używam Ace, ani ubrań od Versace. W piłkę nie gram jak Gadocha, to nad życie Ciebie kocham!!!
 • Choć nie jestem seksu bombą i nie jeżdżę super Hondą, nie mam biustu XXL i na koncie wielu zer to bądź pewny mój kochany, że jesteś mi pisany.
 • Tu Twój Walentynek. Przypominam Ci, na wypadek, gdybyś zapomniała, że za mną szalejesz, świata poza mną nie widzisz i spać przeze mnie nie możesz.
 • Czy jesteś może ładowarką? Bo bez Ciebie umieram, moja walentynko!
 • Kocham Cię tak samo jak kocham odwołane plany. Po co mi życie towarzyskie, skoro mam ciebie? Szczęśliwych walentynek, przytulaśny misiu!
 • Miłość jest w powietrzu, więc lepiej dziś nie wstrzymuj oddechu! Szczęśliwych walentynek!
 • Ludzie mówią, że miłość jest ślepa, ale dla mnie nie, tak nie jest. Moja miłość do Ciebie otworzyła mi oczy na wszystkie Twoje wady – a mimo to nadal Cię kocham! Szczęśliwych walentynek, kochanie.
 • W przeciwieństwie do papieru toaletowego, moja miłość do Ciebie nigdy się nie skończy. Szczęśliwych Walentynek na zawsze!

śmieszne życzenia walentynkowe dla dorosłych

fot. Śmieszne życzenia walentynkowe/Adobe Stock, New Africa

Śmieszne życzenia walentynkowe dla przyjaciółki

Walentynki to nie tylko czas okazywania miłości drugiej połówce, ale także rodzinie i przyjaciołom. Jeśli więc chcesz złożyć zabawne życzenia walentynkowe koledze lub przyjacielowi, wykorzystaj te propozycje. Możesz przekazać je SMS-em lub podrzucić liścik razem z drobnym upominkiem. Jeśli chcesz, przygotuj też walentynkową laurkę i wyślij ją przyjaciołom, którzy mieszkają daleko od ciebie.

 • Życzę ci cudownych walentynek, moja ziemska syrenko! Żyj dalej i bądź tą samą ekstra cziką, którą jesteś. Bardzo za tobą tęsknię, widzimy się niedługo!
 • Może i jesteśmy singlami, ale przynajmniej mamy Netflix i siebie nawzajem! Szczęśliwych Walentynek!
 • Życzę ci w te walentynki, żebyś nigdy nie miał/a niedoboru najważniejszych witamin, w szczególności M, N i E.
 • Związki się rozpadają, a przyjaciel jest na zawsze. Wszystkiego dobrego w walentynki, życzę Ci tak wspaniałych przyjaciół jak ja!

śmieszne życzenia walentynkowe dla przyjaciółki

fot. Śmieszne życzenia walentynkowe/Adobe Stock, khosrork

Czytaj także:
Walentynkowe cytaty o miłości
Walentynkowy prezent dla niej i dla niego
Życzenia walentynkowe po angielsku

Redakcja poleca

REKLAMA