Zawsze wysyłam śmieszne życzenia "wesołego jaja" bliskim, a to wywołuje szeroki uśmiech na ich twarzach. Oto gotowe pomysły

wesołego jaja śmieszne życzenia fot. Adobe Stock, kaew6566
Wesołego jaja to zabawna alternatywa dla klasycznych życzeń wielkanocnych. Możesz przekazać je pisemnie, ale bardzo popularne są życzenia obrazkowe lub w formie wideo. Możesz dołączyć do nich też zwykłe życzenia albo wysłać bliskim prostą grafikę z krótkim hasłem. "Wesołego jaja" często życzą sobie także dzieci.
/ 24.03.2024 05:00
wesołego jaja śmieszne życzenia fot. Adobe Stock, kaew6566

"Wesołego jaja" i "Wesołego Alleluja" to częste hasła pojawiające się na wielkanocnych kartkach, życzeniach w formie SMSów, a także wielkanocnych pocztówkach czy bibelotach do dekoracji mieszkania w świątecznym okresie. Świetnie sprawdzają się także na grafikach i GIFach.

Spis treści:

  1. Wesołego jaja: prosta grafika
  2. Wesołego jaja na śmiesznie
  3. Wesołego jaja: życzenia obrazkowe
  4. Wesołego jajka: życzenia-filmik

Wesołego jaja: prosta grafika

Jeśli chcesz wysłać bliskim, znajomym albo współpracownikom luźne życzenia, które będą niestandardowe i zabawne, skorzystaj z tej prostej grafiki. Jest na tyle uniwersalna, że świetnie sprawdzi się nawet wysłana szefowi czy innej osobie na wysokim stanowisku.

Możesz też ją wydrukować jako zdjęcie (znajdziesz takie automaty do drukowania np. w drogeriach), podpisać z drugiej strony i wysłać tradycyjną pocztą. Taka wielkanocna kartka na pewno wywoła uśmiech na twarzy odbiorcy.

wesołego jaja na śmiesznie

fot. Wesołego jaja życzenia/Adobe Stock, nito

Wesołego jaja na śmiesznie

Znajomi i bliska rodzina na pewno docenią kreatywność, jeśli wyślesz im tę zabawną grafikę przed wielkanocnym śniadaniem. Pamiętaj, aby dopasować się z poczuciem humoru do twoich odbiorców - wiadomo, że nawet w rodzinie bywa z tym różnie.

Taką grafikę także możesz wydrukować i zrobić z niej kartkę wielkanocną albo wykorzystać jako ciekawy dodatek do drobnego upominku od zajączka. Prezent na Wielkanoc (który daje się w niektórych regionach Polski) najczęściej jest właśnie drobiazgiem, a taka kartka sprawdzi się idealnie.

wesołego jaja życzenia

fot. Wesołego jaja śmieszne życzenia/Adobe Stock, Studio Romantic

Wesołego jaja: życzenia obrazkowe

Grafikę z pięknymi i/lub zabawnymi życzeniami wielkanocnymi możesz przekazać w formie obrazka np. na swoich mediach społecznościowych. Mogą być one dłuższe, krótsze, a także rymowane. Oto kilka propozycji:

***

Wesołego jaja od świątecznych zajączków,
które do koszyczka wrzuciły kawał boczku,
Smacznej święconki, pysznego mazurka,
A za rok wesoła powtórka!

***

Dzisiaj życzę Tobie Wesołego Jaja,
Uśmiechaj się szeroko aż do końca maja!

***

Wesołego Jaja i smacznej święconki,
I żeby śniadanie nie było z mrożonki!

***
Dzisiaj życzę wszystkim Wesołego Jaja,
Niech Was pyszny żur pozytywnie nastraja.

***

Te i inne życzenia możesz umieścić na zabawnej lub bardziej uniwersalnej grafice - z łatwością zrobisz to w prostych programach typu Canva.

wesołego jaja

fot. Wesołego jaja obrazki/Adobe Stock, ricka_kinamoto

Wesołego jaja w formie filmiku

Zabawne i kreatywne życzenia wielkanocne możesz złożyć także poprzez wysłanie bliskim czy znajomym filmiku z wierszykiem lub inną formą życzeń. Najczęściej pojawia się na nich jakiś symbol wielkanocny - pisanka, zajączek, kurczaczek - które recytują lub śpiewają.

Zdarzają się także filmiki przeznaczone tylko dla dorosłych - zawierają wulgaryzmy, a sam bohater często występuje w towarzystwie papierosa lub wyskokowego trunku. Taki filmik sprawdzi się tylko wtedy, kiedy wiesz, że dana osoba ma odpowiednie poczucie humoru.

Uniwersalnym pomysłem będzie wysłanie filmu, w którym bohater recytuje zabawne, ale dopasowane do wszystkich odbiorców życzenia czy wielkanocne wierszyki. Wykorzystaj np. ten przykład:

Źródło: youtube

Czytaj także:
Piękne stroiki wielkanocne na drewnie
Wielkanocne prace plastyczne
Ile rośnie rzeżucha i kiedy ją wysiać?

Redakcja poleca

REKLAMA