POLECAMY

Jaki temat e-maila zaciekawi adresata

Wysyłając maila warto sobie uświadomić, że nie jest się jedynym człowiekiem, który robi to w danej chwili. Pracownicy firmy czy dziennikarze dostają dzienne nawet kilkaset wiadomości przesyłanych drogą elektroniczną. My pokażemy, na co jest warto zwrócić uwagę, by to właśnie nasz mail przyciągnął uwagę adresata.
Jaki temat e-maila zaciekawi adresata

Przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie – co na pierwszy rzut oka liczy się w e-mailu? Odpowiedź jest prosta, jest to temat. Często zdarza się, że to właśnie temat decyduje o tym, czy nadawca zdecyduje się kliknąć i otworzyć wiadomość, czy też od razu skasuje ją ze swojej skrzynki. Wiele osób nie przywiązuje należytej uwagi do tematu e-maila i zapewne nawet nie wie, jak dużo przy tym traci.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/5 lat temu
Z tym tematem maila to niezła gratka :) Zajmuje się reklamami w Adwordsie i mam mały problem szukam klientów i chcę zrobić mały mailng i sam nie wiem co wpisać w treść maila temat rozwiązałem i mam małą radę dla wszystkich. Postarajcie się podszyć pod firmę lub usługę którą wasi potencjalni klienci znają i zwrócą uwagę. Użyjcie nazwy własnej, może być lekko przekręcona, byle na pierwszy rzut oka było ok, myślę że poskutkuje.