Współpraca Goodie i Circle K fot. Materiały prasowe

Zainstaluj apkę goodie. Hot dog lub kawa za darmo na stacjach Circle K

W dniach 25 czerwca - 25 lipca br. na stacjach paliw Circle K w całej Polsce możesz otrzymać darmowego hot doga lub kawę. Wystarczy, że na swoim smartfonie zainstalujesz aplikację zakupową goodie.
Magdalena Bury / 04.07.2018 16:15
Współpraca Goodie i Circle K fot. Materiały prasowe

Do kogo skierowana jest ta promocja? Do wszystkich osób, które pobiorą bezpłatną aplikację goodie na swojego smartfona z systemem Android lub iOS. Apka znajduje się w ofercie Circle K. Jej ściągnięcie trwa tylko kilka sekund!

Następnie należy wygenerować specjalny kod i pokazać go na dowolnej stacji paliw Circle K. W zamian dostaniesz darmowego hot doga lub kawę.

Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy dający szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Z goodie łatwo założysz kartę stałego klienta galerii handlowej i poznasz najlepsze okazje cenowe. Aplikacja informuje też o wydarzeniach na terenie centrów handlowych. Daje dostęp do najnowszych gazetek promocyjnych wielkich sieci. Umożliwia również głosowe wyszukiwanie produktów.

Szczegółowe informacje i regulamin promocji dostępne są na stronie www.goodie.pl.  

Zobacz także:Aplikacje na smartfona, które warto mieć!10 najpopularniejszych DARMOWYCH aplikacji na smartfony. Obecność niektórych zaskakuje