5 rzeczy, które skutecznie mogą zepsuć wakacyjny wyjazd

smutna kobieta na wakacjach fot. Adobe Stock
Nie daj się zaskoczyć!
05.06.2019 11:08
smutna kobieta na wakacjach fot. Adobe Stock
Na wymarzony urlop czekamy cały rok. Starannie wybieramy hotel, transport, strój, kosmetyki, planujemy dodatkowe atrakcje i wiele innych. Podczas wakacji chcemy przecież odpocząć, zresetować umysł i naładować baterie. Są jednak takie sytuacje, które mogą skutecznie pokrzyżować nasze urlopowe plany. O co chodzi? 
 

1. Miesiączka

Plaża, słońce, woda i... okres. Ból brzucha i dyskomfort spowodowany miesiączką mogą popsuć wakacje nawet najbardziej zorganizowanej osobie. Przecież na okres nie mamy zbyt dużego wpływu, a dolegliwości bywają nieznośne. Żeby nie stresować się w trakcie wakacyjnego urlopu, do torby podróżnej spakuj tampony, które mogą pomóc! 
 
Które tampony wybrać? My polecamy te od marki Tampax. Czym się wyróżniają?
  • zapewniają komfort i higienę 
  • posiadają gładki plastikowy aplikator, który został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowania oraz higienie. Dodatkowo, ułatwia on aplikacje i pomaga w umiejscowieniu tamponu we właściwym miejscu.
  • mają wytrzymałe kolorowe opakowania, które zapewniają dyskrecję
  • występują w 3 wersjach - Regular do średnio obfitych miesiączek,  Super średnie do średnich i Super Plus do obfitego krwawienia

Fot. Materiały prasowe

 

2. Pogoda

A w zasadzie jej brak to jedna z najczęstszych przyczyn nieudanych wakacji. Na opady, wiatr i brak słońca niestety też nie mamy wpływu, dlatego przed wyjazdem na wakacje pomyśl nad alternatywą na deszczowe dni. 

Fot. Adobe Stock

 

3. Kiepski hotel

Wiesz, jak to jest, gdy na oficjalnej stronie hotelu, twój pokój wygląda wspaniale, a potem okazuje się, że zdjęcia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością? To dlatego radzimy rezerwować miejsca sprawdzone przez znajomych lub sugerować się opiniami innych użytkowników

Fot. Adobe Stock

 

4. Choroba

Może przydarzyć się każdemu i wszędzie. Przed wyjazdem pamiętaj więc o wykupieniu przynajmniej podstawowego pakietu ubezpieczenia

Fot. Adobe Stock

 

5. Stres

Nie ma nic gorszego niż myślenie o pracy w czasie urlopu. To dlatego wyłącz służbowy telefon, wycisz wszystkie firmowe chaty na Facebooku i pod żadnym pozorem nie zaglądaj na pocztę. Po prostu odpoczywaj!

Fot. Adobe Stock