Zapomnij o drogich wycieczkach za granicę. Doceń polskie Sudety w niezwykłej okazji na ferie

Rodzina w górach fot. iStock by Getty Images
Piękno polskich terenów jest nieocenione. Wielu z nas zapomina często o czystych i zielonych obszarach górskich, które potrafią zaprzeć dech w piersi. Dzięki portalowi Travelist.pl możecie już teraz zapomnieć o drogich wypadach za granicę i wybrać się do najpiękniejszych zakątków Polski w super ofertach.
Sylwia Kazimierczuk / 11.12.2023 14:53
Rodzina w górach fot. iStock by Getty Images

Sudety to niewątpliwie jedno z tych miejsc, które każdy powinien zwiedzić choć raz w życiu. Przepięknie położone Góry Izerskie oraz najwyższy szczyt, Śnieżka zachęca do odwiedzenia nie tylko tych najbardziej wysportowanych. Można zwiedzić tam obszary zielone różnymi szlakami, które przeznaczone są zarówno dla młodszych, jak i seniorów zakochanych w górach.

Położenie jest wyjątkowo malownicze, ze względu na okalające Parki Narodowe. Karkonoski Park Narodowy oraz Gór Stołowych są jednymi z najchętniej odwiedzanych. Występuje tam niezliczone ptactwo oraz zwierzyna, charakterystyczna dla tego regionu. Samą zachętą jest fakt, że wystarczą niecałe 2 godziny samochodem, a możemy przy okazji wybrać się do Czech, na zwiedzanie Pragi czy innych mniejszych miejscowości.

Mamy dla was 3 propozycje pobytu, które niewątpliwie będą należały do najbardziej udanych. Każdy znajdzie coś dla siebie, począwszy od tych, szukających górskich wyzwań, po tych, którzy wolą zrelaksować się przy zabiegach spa.

Pierwszym z nich jest Park Hotel Kur & Spa, który położony jest w Świeradowie Zdrój. W tym malowniczym miasteczku można poczuć się jak w małej Szwajcarii. To bardzo znane uzdrowisko, w którym można popróbować wód leczniczych – w tym żelazową, która ma niepowtarzalny smak.

Hotel zapewnia świetne atrakcje na ferie: (15.01-25.02.2024): dowóz do Kolei Gondolowej w określonych porach; Dla dzieci: upominek oraz zaproszenie na gorącą czekoladę, animacje wg harmonogramu odbywające się w hotelu Buczyński Medical & SPA. (ok. 500 m odległości), rabat na wypożyczenie sprzętu Bambino SKI 15%; dla rodziców: zaproszenie na rozgrzewający napój.Kolejnym z nich jest trzygwiazdkowy Hotel Niemcza Wino & Spa, który będzie doskonały zwłaszcza dla tych, którzy chcą poczuć magię Sylwestrowej nocy oraz spędzić czas na odnowie oraz relaksacji.

Dodatkowo w okresie ferii Pobyt 2 dzieci GRATIS w pokoju Superior z opcją dostawki dla dziecka w okresie 13.01- 28.02.2024. W tym 1 dziecko do lat 12 na dostawce (ze świadczeniami) i 1 dziecko do lat 3 na łóżku z rodzicami (bez świadczeń) ; po wyborze pakietu "Ferie 2+2" oraz dodaniu dzieci w składzie podróżnych.


Trzecim jest Górski Kompleks Turystyczny Czeszka i Słowaczka, który podobnie jak pierwszy hotel, znajduje się w uzdrowisku Świeradów Zdrój. W okolicach tego przepięknego miejsca można podziwiać tereny z wież widokowych, które dostarczają niemałych atrakcji.

W hotelu odpoczną zwłaszcza ci, którzy liczą na pobyt świąteczny, z dala od zgiełku większych miast. Dodatkowe atrakcje na Święta: powitalny upominek dla gości, ognisko z kiełbaskami (23.12), kolacja Wigilijna z tradycyjnymi daniami kuchni polskiej, słodki bufet z kawą, herbatą i gorącą czekoladą dla dzieci – świąteczne wypieki.

Redakcja poleca

REKLAMA