Tercet czyli kwartet fot. serwis prasowy

Tercet czyli Kwartet - spektakl kabater w Teatrze Capitol

W dniach 8 kwietnia, 12 maja, 23 czerwca 2013 w warszawskim Teatrze Capitol wystąpi „Tercet czyli kwartet”, czyli najpopularniejszy w Polsce zespół śpiewający kabaretowy
03.04.2013 16:46
Tercet czyli kwartet fot. serwis prasowy
Teatr Capitol serdecznie zaprasza na cykl koncertów od dawna niewidzianego w Warszawie zespołu Tercet czyli Kwartet. Formacja w skład której wchodzą znakomici aktorzy-showmani: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Wojciech Kaleta oraz świetna sekcja muzyczna świętuje w tym roku swoje 20 lecie!

Historia wspólnych występów zaczęła się po sukcesach młodych aktorów na Festiwalach Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od tego czasu z wielkim powodzeniem zagrali setki koncertów w Polsce i zagranicą, występowali także w wielu programach telewizyjnych.

Koncert-Spektakl zespołu Tercet czyli Kwartet to swoista podróż muzyczna przez światowe i polskie przeboje lat 70, 80, 90-tych. Artyści wspaniale się uzupełniają śpiewając w różnych konfiguracjach i świetnie się bawią wciągając do tej zabawy publiczność. Do światowych przebojów, śpiewanych z dystansem i z przymrużeniem oka, świetne, zabawne teksty napisali najlepsi autorzy: Jacek Cygan, Wojciech Młynarski czy Jacek Skubikowski.

Jeśli dodamy do tego urok i talent kabaretowy głównych bohaterów, bez wątpienia otrzymamy 1,5 godziny... wspaniałej zabawy!