Zobacz musical „Kobiety na skraju załamania nerwowego” w Teatrze Rampa!

Teatr Rampa musical Kobiety na skraju załamania nerwowego fot. Materiały prasowe
Musical opowiada o perypetiach kilku kobiet uwikłanych emocjonalnie w relacje z Ivanem - miłośnikiem i kolekcjonerem płci pięknej, które widzą w nim tego, kogo pragną, a nie tego kim jest naprawdę.
/ 03.04.2019 15:34
Teatr Rampa musical Kobiety na skraju załamania nerwowego fot. Materiały prasowe

To musical, który każda kobieta obejrzeć powinna. Nie tylko dlatego, że kobiety grają tu role pierwszoplanowe, ale dlatego, że przedstawiają cały wachlarz  przejaskrawionych emocji i zachowań. Niejedna z pań mogłaby je w sobie odnaleźć i chwilę się im przyjrzeć. Musical jakby niechcący podpowiada, dlaczego mężczyźni nie są w stanie spełnić wielu oczekiwań kobiet. Ostatnie spektakle w sezonie 8 i 9 czerwca.

 

 

Musical opowiada o perypetiach kilku kobiet uwikłanych emocjonalnie w relacje z  Ivanem - miłośnikiem i kolekcjonerem kobiet, które widzą w nim tego, kogo pragną, a nie tego kim jest naprawdę.

Ważkie dylematy są w tym musicalu rozładowywane wieloma komicznymi  sytuacjami  między bohaterkami: wściekłą i nieobliczalną byłą żoną, porzuconą i nadal zakochaną Pepą oraz dwulicową aktualną kochanką Pauliną. Sceny te  nie tylko opisują każdą z bohaterek, ale także dużo mówią o zmiennej i nieprzewidywalnej naturze kobiet. Dopełniające akcji piosenki ilustrowane są doskonałą choreografią stworzoną  przez wybitnego hiszpańskiego  choreografa i tancerza – Santiago Bello. Momentami to zespół taneczny anektuje całą scenę i uwagę widzów. Dzięki charakterystycznym, kolorowym kostiumom oddaje on niezwykły klimat Madrytu z ulicami pełnymi barwnych postaci.

Co ciekawe w tym spektaklu wiele kobiet dzięki poszukiwaniu swojego ideału odnajduje tak naprawdę siebie – swoje prawdziwe pragnienia i potrzeby. Niektóre zmieniają swoje uczuciowe plany, które – doprowadzone do finału – skończyłyby się życiową katastrofą.

Polecamy ten zabawny, liryczny a jednocześnie bardzo życiowy i kobiecy musical Teatru Rampa. Jego hiszpański temperament, poruszające piosenki i dowcipne dialogi idealnie pasują na udane wyjście we dwoje lub we dwie.
Ale uwaga, trzeba umieć śmiać się nie tylko z bohaterów ale i z samej siebie!

Zobacz także:
Legendarny rock musical w Teatrze Rampa

Tagi: teatr, musical

Redakcja poleca

REKLAMA