Teatr (nie)tylko dla kobiet! Musisz to zobaczyć, najlepiej z przyjaciółkami!

musical dla kobiet fot. Kinga Karpati
„Kobiety na skraju załamania nerwowego” w reż. Dominiki Łakomskiej w Teatrze Rampa to musical, który każda kobieta obejrzeć powinna. Nie tylko dlatego, że kobiety grają tu role pierwszoplanowe, ale dlatego, że przedstawiają całą plejadę charakterów i zachowań, do których większość z Pań wolałaby się nie przyznawać.
/ 25.04.2018 13:38
musical dla kobiet fot. Kinga Karpati

Musical jakby niechcący podpowiada, dlaczego mężczyźni często nie są w stanie spełnić oczekiwań kobiet. Zapraszamy na ostatnie spektakle w tym sezonie 11, 12, 13 maja oraz 8 i 9 czerwca.

Musical opowiada o perypetiach kilku kobiet uwikłanych emocjonalnie w relacje z  Ivanem - miłośnikiem i kolekcjonerem kobiet, które widzą w nim tego, kogo pragną, a nie tego kim jest naprawdę.

Musical dla kobiet i o kobietach

Ważkie dylematy są w tym musicalu rozładowywane wieloma komicznymi  sytuacjami  między bohaterkami: wściekłą i nieobliczalną byłą żoną, porzuconą i nadal zakochaną Pepą oraz dwulicową aktualną kochanką Pauliną. Sceny te  nie tylko opisują każdą z bohaterek, ale także dużo mówią o zmiennej i nieprzewidywalnej naturze kobiet. Dopełniające akcji piosenki ilustrowane są doskonałą choreografią stworzoną  przez wybitnego hiszpańskiego  choreografa i tancerza. Momentami to zespół taneczny anektuje całą scenę i naszą uwagę. Także dzięki charakterystycznym, pięknym strojom oddaje on niezwykły klimat Madrytu z ulicami pełnymi barwnych postaci.

Co ciekawe w tym spektaklu wiele kobiet dzięki poszukiwaniu swojego ideału odnajduje tak naprawdę siebie – swoje prawdziwe pragnienia i potrzeby. Niektóre zmieniają swoje uczuciowe plany, które – doprowadzone do finału – skończyłyby się życiową katastrofą.

Polecamy ten zabawny, liryczny a jednocześnie bardzo życiowy i kobiecy musical Teatru Rampa. Jego hiszpański temperament, nieoczekiwane zwroty akcji, poruszające piosenki i dowcipne dialogi idealnie niosą właściwe każdej kobiecie pragnienie miłości.

Zobacz repertuar Teatru Rampa:

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA