Teatr nad Wisłą - wstęp wolny!

Teatr nad Wisłą - wybierz się na spektakl na plaży fot. Fotolia
Ruszyła kolejna edycja teatralnego cyklu!
Edyta Liebert / 22.12.2016 10:11
Teatr nad Wisłą - wybierz się na spektakl na plaży fot. Fotolia

Teatr latem nie śpi! Co prawda większość z nich w wakacje zamyka swoje podwoje na 4 spusty, ale niektóre wychodzą do widzów. I to nie byle gdzie, bo na plażę nad Wisłą!

Fani teatru mogą jednoczyć się w przyjemności przeżywania sztuki teatralnej pod gołym niebem! Ruszyła bowiem kolejna odsłona cyku "Teatr nad Wisłą". Przez całe lato sympatycy takich wydarzeń będą mogli uczestniczyć w nich bezpłatnie.

Spektakle w nadwiślańskiej scenerii wystawią warszawskie (i nie tylko!) teatry i grupy teatralne. Sezon zostanie zainaugurowany przez tancerzy i muzyków ze stołecznego Teatru Pijana Sypialnia. Zaprezentują oni spektakl pt. "Wyjowisko"

Kilka słów o "Wyjowisku"

Spektakl "Wyjowisko" został uznany za jedenz najlepszych w Polsce sztuk widowiskowych w kategorii OFF, w sezonie 2012. Zdobył też liczne nagrody i uznanie widzów. Zjawisko Pijanej Sypialni określa się mianem „teatru vintage” lub „teatrem warszawskim”. Widowiska teatralnie zaangażowanej młodzieży wyróżniają się muzyką na żywo wykonywaną przez orkiestrę, chór i solistów. Artyści są laureatami festiwali teatralnych w całym kraju. Tak było w zeszłym roku:Screen Facebook

„Wyjowisko” to komedia muzyczna, która pojawiła się na deskach teatru kilka sezonów temu. Do karczmy przybywają rozbawieni komedianci. Sielska atmosfera i wspólne zabawy zostają zakłócone przez watahę wilków, która osacza biesiadujących. Ekipa postanawia jednak przezwyciężyć strach i odeprzeć atak nieproszonych i niebezpiecznych gości... Co dzieje się dalej? Musisz to zobaczyć!

Zachęcona ideą spędzenia kulturalnie czasu na plaży? Spotkajmy się nad Wisłą już 16 czerwca!Zobacz też:

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA