POLECAMY

Teatr nad Wisłą! Wybierz się na darmowy spektakl na plaży

Ruszyła kolejna edycja teatralnego cyklu!
Teatr nad Wisłą! Wybierz się na darmowy spektakl na plaży fot. Fotolia

Teatr latem nie śpi! Co prawda większość z nich w wakacje zamyka swoje podwoje na 4 spusty, ale niektóre wychodzą do widzów. I to nie byle gdzie, bo na plażę nad Wisłą!

Fani teatru mogą jednoczyć się w przyjemności przeżywania sztuki teatralnej pod gołym niebem! Ruszyła bowiem kolejna odsłona cyku "Teatr nad Wisłą". Przez całe lato sympatycy takich wydarzeń będą mogli uczestniczyć w nich bezpłatnie.

Spektakle w nadwiślańskiej scenerii wystawią warszawskie (i nie tylko!) teatry i grupy teatralne. Sezon zostanie zainaugurowany przez tancerzy i muzyków ze stołecznego Teatru Pijana Sypialnia. Zaprezentują oni spektakl pt. "Wyjowisko"

Kilka słów o "Wyjowisku"

Spektakl "Wyjowisko" został uznany za jedenz najlepszych w Polsce sztuk widowiskowych w kategorii OFF, w sezonie 2012. Zdobył też liczne nagrody i uznanie widzów. Zjawisko Pijanej Sypialni określa się mianem „teatru vintage” lub „teatrem warszawskim”. Widowiska teatralnie zaangażowanej młodzieży wyróżniają się muzyką na żywo wykonywaną przez orkiestrę, chór i solistów. Artyści są laureatami festiwali teatralnych w całym kraju. Tak było w zeszłym roku:Screen Facebook

„Wyjowisko” to komedia muzyczna, która pojawiła się na deskach teatru kilka sezonów temu. Do karczmy przybywają rozbawieni komedianci. Sielska atmosfera i wspólne zabawy zostają zakłócone przez watahę wilków, która osacza biesiadujących. Ekipa postanawia jednak przezwyciężyć strach i odeprzeć atak nieproszonych i niebezpiecznych gości... Co dzieje się dalej? Musisz to zobaczyć!

Zachęcona ideą spędzenia kulturalnie czasu na plaży? Spotkajmy się nad Wisłą już 16 czerwca!Zobacz też:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)