Metoda „L”: dzięki tej prostej sztuczce, za każdym razem uzyskasz idealny rumieniec na policzkach

jak i gdzie nakładać róż do policzków - metoda L TikTok fot. ImaxTree/ AgencjaFree
Nie wiesz, gdzie dokładnie nakładać róż do policzków? Użytkowniczki TikToka podzieliły się sprytną metodą „L”, dzięki której, zawsze będziesz mogła cieszyć się idealnym rumieńcem. Trik zajmuje tylko chwilę i sprawdzi się na każdym kształcie twarzy.
/ 16.01.2023 05:09
jak i gdzie nakładać róż do policzków - metoda L TikTok fot. ImaxTree/ AgencjaFree

Jeśli chodzi o triki makijażowe, nie ma lepszego miejsca niż TikTok. Jest liderem. Możemy tam znaleźć odpowiedź na wszystko m.in. jak skutecznie zamaskować cienie pod oczamijak malować usta, żeby wyglądały na pełniejszejak zrobić make-up, który przetrwa w nienagannym stanie cały dzień i jak malować rzęsy, żeby były długie, podkręcone i pogrubione. To świątynia wszystkim miłośniczek piękna. Najnowsza sztuczka, o której jest teraz głośno, da nam z kolei idealnie umiejscowiony rumieniec na policzkach, dzięki czemu nasza twarz zawsze będzie wyglądała świeżo i promiennie. Trik sprawdzi się na każdym kształcie twarzy, a narzędziem, które nam w tym pomoże, będzie nasza dłoń.

Na platformie znajdziemy wiele samouczków, na których pokazane jest, jak krok po kroku poprawnie to zrobić. Jeden z nich udostępniła użytkowniczka @angelalanter. Na kilkunastosekundowym wideo widzimy, że cały proces zajmuje tylko chwilę i nie jest skomplikowany. Zobaczcie, na czym polega metoda „L”:

@angelalanter Makeup hack: how to perfectly apply blush for ANY face shape! What do you think? Will you try it?? #makeuphacks #blushhack #dibsbeauty #courtneyshields #makeupartist #makeuphacksforbeginners #fyp ♬ Pink Venom - BLACKPINK

 

Aby przetestować ten trik, możesz użyć różu do policzków w dowolnej formie — zadziała zarówno z kosmetykami w kamieniu, w sztyfcie, jak i w płynie.

Zrób literę „L” za pomocą kciuka i palca wskazującego. Przyłóż kciuk u podstawy nosa, a palec skieruj ku górze. Następnie sięgnij po róż i nałóż go na zgięciu. Na koniec rozetrzyj róż pędzlem i gotowe.

Czytaj także:
„Aura blush”: ten odważny, wielowymiarowy rumieniec to idealny sposób na urozmaicenie makijażu
„Glowy blush”: błyszczący rumieniec to nowy hit na TikToku. Jak uzyskać taki efekt?

Redakcja poleca

REKLAMA