Oświadczyny – mężczyzna upuścił pierścionek z mostu fot. Fotolia

Oświadczyny – mężczyzna upuścił pierścionek z mostu

Co byście zrobiły na miejscu wybranki takiego mężczyzny?
Marta Słupska / 14.09.2017 09:27
Oświadczyny – mężczyzna upuścił pierścionek z mostu fot. Fotolia

Dla wielu z nas dzień oświadczyn ma być niezapomniany i romantyczny. Dla tej pary – poza tym – okazał się być naprawdę zaskakujący!

Przerwane oświadczyny

Pewnego słonecznego dnia mieszkaniec Kansas City postanowił oświadczyć się swojej wybrance na drewnianym mostku. Piękne okoliczności przyrody, park, śpiew ptaków… idealna sceneria dla romantyków. Gdy mężczyzna uklęknął i próbował wyciągnąć pierścionek z pudełka, ten wymsknął mu się z rąk i spadł do płynącej poniżej rzeczki. Radość niedoszłej narzeczonej szybko zamieniła się w nerwowy śmiech. Mężczyzna na darmo próbował jeszcze złapać pierścionek, co uwieczniła zaprzyjaźniona pani fotograf.

Niestety, pierścionek, który był wart 10,000 złotych, wpadł do wody i najprawdopodobniej popłynął z jej prądem. Przyjaciele pary, zgromadzeni nieopodal, wbiegli bowiem do strumyka, by go odnaleźć, ale nie udało im się to.

Oświadczyny trzeba więc będzie powtórzyć, bo nie padło jeszcze oficjalne pytanie. Zakochani proszą internautów o pomoc w sfinansowaniu kolejnego pierścionka. Naszym zdaniem trudno im będzie zgromadzić pieniądze na taki cel, ale życzymy wszystkiego dobrego na (przyszłej) nowej drodze życia!

Zobacz inne newsy na Polki.pl