POLECAMY

Lidlaki wracają do Lidla! Ceną biją Świeżaki na głowę!

Sprawdź kiedy zaczyna się promocja!
/ 8 miesięcy temu
Lidlaki wracają do Lidla! Ceną biją Świeżaki na głowę! fot. materiały prasowe

Wszyscy wiemy jaką popularnością cieszą się te małe maskotki. Dzieci na ich punkcie dosłownie oszalały! Na pomysł wprowadzania „warzywnych" i „owocowych" zabawek pierwsza wpadła Biedronka. W sklepach dyskontu trwa już druga świeżakowa akcja - naklejki można zbierać do 19 listopada. Ale nie martwcie się, tuż przed końcem promocji, Lidl wkracza ze swoimi maskotkami.

Kolekcja zabawek dostępnych w Lidlu obejmować będzie pięć najpopularniejszych warzyw i owoców: jabłko, marchewkę, pomidora, brokuł, banan.

KFC wprowadza nowość, która może obrzydzać...

Niemiecka sieć zamiast organizować akcję lojalnościową, po prostu będzie sprzedawać maskotki. Cena za jedną maskotkę to 9,99 złotych. Przypomnijmy, że w Biedronce nawet po zdobyciu 30 naklejek (co oznacza minimum 10 zakupów powyżej 40 zł, z kartą Moja Biedronka i za każdym razem z warzywami w koszyku), cena za Świeżaka wyniesie 19,99 złotych.

Lidlaki dostępne będą o 13 listopada.

Masło o połowę taniej? Wiemy, gdzie je kupić!


fot. materiały prasowe

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 miesięcy temu
Lidlaki i juz po lidlakach.... przynajmniej u mnie w lidlu w Gdansku.Byłem o 9.30 i jeszcze miałem jakieś szczęscie że załapalem się na dwa ostatnie.Masakra.Powinni wprowadzić jakis limit .np 10 ,a nie niektórzy biorą nawet po paredziesiąt i potem gdzieś sprzedają po 3 razy tyle...