POLECAMY

Są pierwsze ofiary śmiertelne grypy w tym roku! Najwyższy czas się zaszczepić

Szczepienia ochronne powstrzymają epidemię?
Małgorzata Machnicka / 9 miesięcy temu
Są pierwsze ofiary śmiertelne grypy w tym roku! Najwyższy czas się zaszczepić fot. Fotolia
Do Europy nadciąga najgroźniejsza grypa od 50 lat. W Australii zachorowało do tej pory już 140 tys. osób. Są także pierwsze ofiary śmiertelne. 

Papież Franciszek oskarżony o herezję!

Profesor Robert Dingwall z Nottingham Trent University w Wielkiej Brytanii ostrzega:

Nie ma sensu zamykania granic. To niemal nieuniknione, że wirus do nas dotrze. Prawdopodobnie to będzie najgorszy sezon od wybuchu epidemii grypy w Hong Kongu w 1968 roku. Wielu Australijczyków zaraziło się wirusem. Stopień umieralności nie został jeszcze ujawniony, ale podejrzewamy, że są to dużo większe liczby niż w poprzednich latach.

Prof. John Oxford, ekspert w dziedzinie grypy, uprzedza, że sytuacja jest wyjątkowa i konieczne jest ulepszenie programu szczepiennego. Niestety, australijski wirus szybko mutuje i dostępne szczepionki mogą sobie z nim nie poradzić.
 
Europejczycy powinni się przygotować na dotarcie wirusa do kontynentu. Najlepszym sposobem uniknięcia grypy jest wspomaganie układu odpornościowego na co dzień i szczepienie ochronne przeciw grypie.

Projekt karania za in vitro już w Sejmie...

Być może nie uchronią w 100 proc. przed zachorowaniem, ale mogą złagodzić objawy grypy i ewentualne powikłania.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/9 miesięcy temu
Uwaga. Artykuł sponsorowany.
/9 miesięcy temu
Rozumiem, że szczepionka chroni przed tym strasznym najgroźniejszym od 50 lat wirusem grypy? ale banialuki ludziom wciskacie
/9 miesięcy temu
Sprawdziliscie, ze informacja PRAWIE IDENTYCZNA pojawia sie co kilka lat? I ZADNEJ epidemii śmiertelnej nie ma? Czy WY LUDZIE SPRAWDZACIE INFORMACJE W OGOLE? Straszycie bzdurmi, ktorych NIE MA. W Australii o tych BREDNIACH nawet nikt nie slyszal....