POLECAMY

Biedronka prosi o zwrot tego produktu! W grę wchodzi bezpieczeństwo i zdrowie dzieci

W zamian otrzymasz bon na zakupy.
Edyta Liebert / 10 miesięcy temu
Biedronka prosi o zwrot tego produktu! W grę wchodzi bezpieczeństwo i zdrowie dzieci fot. Fotolia

Producent osłonek przeciwsłonecznych postanowił wycofać produkt ze sklepów. Biedronka apeluje o zwrot towaru, który był dodawany jako gratis, ale nie odeśle klientów z kwitkiem.

Ziemniaki i pomidory to nie warzywa? Co się wydarzyło w Biedronce

Osłonki te były gratisem do promocyjnych zestawów innych produktów Biedronki w maju. Powodem jest zagrożenie, jakie za sobą niosą - istnieje ryzyko udławienia się przez dziecko przyssawkami, które łatwo odłączają się od osłonki i mogą zostać połknięte przez dziecko.

Załączamy zdjęcie osłonek:

Biedronka prosi o zwrot produktu i przeprasza

Każdy klient, który zwróci do sklepu te osłonki przeciwsłoneczne na szyby samochodowe firmy Ontex, otrzyma w zamian bon na zakupy o wartości 15 zł do wykorzystania w sklepach sieci do 30 września 2017 r. Nie będzie można jednak za nie kupić papierosów, alkoholu, mleka i żywności dla dzieci. Zwroty przyjmowane są do 18 września.

W przypadku pytań dotyczących zwrotu osłonek, zaleca się kontakt z biurem obsługi klienta.

Rośnie spory konkurent dla Biedronki. Będziecie robić tam zakupy?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/10 miesięcy temu
A ja miałam ta oslonke oczywiście jak zadzwonili do mnie z centrali Biedronki to oddałam, ale u mnie ta osłonka była od samego początku przyczepiona do szyby nie było z nią problemu. Przy oddaniu też nie było problemu, zostałam dodatkowo przeproszona a pieniążki zasilany maja Kartę z Biedronki
/10 miesięcy temu
My mieliśmy dwie osłonki i tak, oddaliśmy je. To nie nadawało się do użytku, chociażby z tego względu, że przyssawki w ogóle nawet nie chciały się trzymać szyb. Cały czas odskakiwały i odpadały. Sama osłonka również odpadała od przyssawek. Nie rozumiem po co wciskać ludziom taki badziew, nawet jako gratis. Osłonki chyba przechodziły jakieś testy, więc dlaczego nikt nie zauważył, że coś jest z nimi nie tak?
/10 miesięcy temu
Co za bzdura weźcie ludzie nie dajecie sie zwariować tak naprawdę dziecko może wszystkim sie udlawic trzeba poprostu mieć dziecko na widoku a nie teraz aferę kręcić z blachej normalnej rzeczy i mamusie które maja wrodzona nadwrażliwość opieki nad dzieckiem będą biegać oddawać do biedronki i bić sie o bon. Najlepiej zamknac dziecko w kopule bez zabawek niczego tylko tlen i nadwrażliwa mama.
POKAŻ KOMENTARZE (1)