24 złote dodatki i gadżety na Boże Narodzenie

Są przepiękne!
Weronika Kwaśniak / 17.12.2015 06:59

Złoty to jeden z moich ulubionych świątecznych kolorów! Prezentuje się dobrze w każdym wnętrzu i sprawia, że pomieszczenie staje się o wiele bardziej przytulne. W tej galerii zebrałam 24 najpiękniejsze złote dodatki na święta!

Złote gadżety na Boże Narodzenie

Nie tylko ja uważam odcienie złotego za jedne z najbardziej magicznych barw!

Złoty to według mnie "najświąteczniejszy" kolor ;) Swoją choinkę w tym roku ubieram w złociste bombki i zawieszki - taka dekoracja jest ponadczasowa i nigdy nie wychodzi z mody! Poluję jeszcze na złote świeczki - wprowadzą mnie w wyjątkowo bożonarodzeniowy nastrój.

- Agata, wydawca serwisu

Mój prywatny hit z tej galerii to komplet bombek z Lidla, świeczka z F&F Home, wieniec z a-tab.com.pl oraz bombki z Tesco. Zobaczcie, co jeszcze dla was odnalazłam!

Sprawdź więcej świątecznych publikacji:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/28.12.2015 22:42
Uwielbiam złote dodatki w domu. Bałam się, że w tym roku nie będą pasować, bo w październiku zapragnęłam zrobić malowanie. Wybrałam kolor "zagubiony list", to jest taka delikatna szarość i myslałam, że złoto nie będzie dobrze współgrać. Ale dodałam odrobinę czerwieni i wszystko w domu wyglądało i wygląda cudownie!
/23.12.2015 02:20
Złoto, czerwień i zieleń to kolorowy świąteczny must have! U mnie zielona jest choinka, czerwona poinsecja, a ozdoby złote. Klasyka, która nie przemija!