POLECAMY

Czy wiesz jak ubrać się adekwatnie do sytuacji?

Uroczystości wymagają od nas nie tylko nienagannego zachowania, ale także stroju. Czy wiesz jakich ubrań unikać, a jakie powinny być wzięte pod uwagę przy doborze stroju na uroczystość? Oto kilka porad.
Czy wiesz jak ubrać się adekwatnie do sytuacji? fot. Czy.wieszjak.pl

Jeśli wybieramy się na chrzciny, powinniśmy wybrać jakiś komplet w stonowanym kolorze, np. bezowym lub kawowym. Bardzo mile widziane są tutaj wszelkiego rodzaju garsonki czy także sukienki. Jeżeli decydujemy się na spodnie to trzeba pamiętać, żeby były one eleganckie w pasującym kolorze do żakietu. Lepiej zrezygnować z dżinsów na ten jeden dzień i wyglądać bardziej schludnie.

Natomiast jeśli wybieramy się na czyjś ślub najbardziej pasującym ubraniem jest po prostu sukienka. Ale należy pamiętać, że sukienka powinna być elegancka (np. mała, czarna). Z sukienki w stylu plażowym z wiązaniem na szyi można bez wahania zrezygnować.

Jeżeli jednak wybieramy się na uroczystość pogrzebową nie wypada przyjść w stroju jakkolwiek wyzywającym lub prowokującym otoczenie. Kostium może być złożony ze spodni i żakietu lub spódnicy i żakietu, jednak zawsze musi być w kolorze czarnym.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)