Śmieszne memy na majówkę: memy o pracy, dzieciach, wyjazdach i grillowaniu

memy majówka fot. Adobe Stock, Bogda
Memy na majówkę dotyczą przede wszystkim grillowania oraz wyjazdów z rodziną czy przyjaciółmi. Nawiązują do tłumów, popularnych promocji w sklepach oraz typowych zachowaniach członków rodziny podczas wspólnego grillowania. Sporo znajdziemy też memów o maturzystach, którzy tuż po majówce podchodzą do egzaminu dojrzałości.
/ 27.04.2024 05:33
memy majówka fot. Adobe Stock, Bogda

Majówka i grillowanie to ulubiony wiosenno-letni sport Polaków. Czy słońce, czy deszcz, grillować w majówkę trzeba! To idealny materiał na ciekawe rodzinne historie i wspomnienia, a także na... memy. Majówka to skarbnica śmiesznych refleksji i wniosków. Memy dotyczą najczęściej niesprzyjającej pogody, braku funduszy na wyjazdy, a także nauki do egzaminów - w końcu tuż po majówce licealiści podchodzą do matury!

Spis treści:

  1. Śmieszne memy na majówkę
  2. Memy na majówkę o pracy i wyjazdach
  3. Memy na majówkę o byciu w domu
  4. Majówka: memy o maturzystach

Śmieszne memy na majówkę

Majówkowe memy nawiązują przede wszystkim do pogody, która bardzo częste jest w tym okresie deszczowa, a także do typowych zachowań rodziców, wujków czy sąsiadów podczas wspólnego grillowania. Popularne są także memy o problemach z rozpaleniem grilla oraz o polowaniu na promocje na kiełbasy, karkówkę oraz napoje wyskokowe.

Oto kilka ciekawych memów na majówkę:

majówka w polsce memymajówka memy o pogodzie

majówka memy śmieszne

 

majówka memy o ojcu

majowka memy

memy na majówkę

majówka memy zdjęcia

Memy na majówkę o pracy i wyjazdach

Majówka to również czas wyjazdów - najczęściej wybieramy kierunki nadmorskie, mazurskie czy górskie, czasem także decydujemy się na szybki city break za granicą. Sprzyjają temu przeróżne promocje na bilety. Niemniej jednak wyjazdy często są świetnym materiałem na majówkowe memy, podobnie jak sytuacja, kiedy w tym okresie musimy zostać w pracy i możemy pozwolić sobie jedynie na szybkiego grilla majówkowego po południu lub w weekend.

Oto kilka memów związanych z majówką na wyjeździe i w pracy:

majówka memy o rodzicach

majówka memy o pracy

 

Memy na majówkę o byciu w domu

Czasem w majówkę zostajemy w domu - z wyboru lub przymusu. Na tę okazję internet też ma sporo ciekawych memów. Jeśli celowo spędzasz majówkę w domu, na pewno docenisz wolny czas i możliwość odpoczynku - memy dotyczą wtedy zwykle spania do późnych godzin i oglądania naraz całego sezonu serialu.

Jeśli musisz zostać w domu, memy dotyczą obowiązków, które na Ciebie czekają oraz obserwowania, jak inni świetnie się bawią.

Oto kilka majówkowych memów domowych:

jakie memy na majówke

majówka memy zabawne

Majówka: memy o maturzystach

Co roku majówka dla maturzystów oznacza ostatni moment przed egzaminem dojrzałości. Nic więc dziwnego, że w sieci pełno jest memów, które pokazują grillujących, szczęśliwych ludzi oraz uczących się w tym czasie maturzystów.

Oto garść memów o majówce tuż przed maturą:

śmieszne memy o majówce

memy o majówce

śmieszne memy majówka

Źródła:

demotywatory.pl
kwejk.pl
asty.pl

Czytaj także:
Życzenia na majówkę
Najlepsze dodatki na grilla
Majówka last minute: gdzie warto pojechać?

Redakcja poleca

REKLAMA