POLECAMY

Wydłużony cykl miesiączkowy

Mam problem, który nurtuje mnie od kilku dni, otóż ostatnia miesiączka wystąpiła u mnie 25 września i do dnia dzisiejszego nic.
Wydłużony cykl miesiączkowy

Mam problem, który nurtuje mnie od kilku dni, otóż ostatnia miesiączka wystąpiła u mnie 25 września i do dnia dzisiejszego nic. W 30 d.c (tj. 24 października) zrobiłam test ciążowy, który dał wynik negatywny dziś mija 33 d.c, a ja nie wiem co mi jest. Nadmienię tutaj, że wraz z
mężem staramy się o dziecko od 8 lat, ale żadne z nas nie jest pod wpływem żadnych leków. Proszę o jakąkolwiek podpowiedź co dalej.

Aga
Jeśli starają się państwo o potomstwo, a trwa to osiem lat to warto skonsultować się z ginekologiem, ale prawdziwym specjalistą. Ponieważ jest to czas, w którym warto wykonać badania w kierunku niepłodności (oczywiście jeśli w najbliższym czasie pojawi się miesiączka). Natomiast jeśli nie pojawi się miesiączka proszę powtórzyć test ciążowy z porannego moczu. A najlepiej wykonać test z krwi Hcg – daje 100% wynik już po 7 dniach od momentu, w którym mogło dojść do zapłodnienia. Życzę aby pojawił się owoc starań.

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)