POLECAMY

To ciąża?

Z moim przyszłym mężem nie używamy żadnego zabezpieczenia, ale nie kończy we mnie. W tym miesiącu kochaliśmy się dużo razy... od jakichś 4 dni jest mi niedobrze, a jak zjem coś to mi lepiej, ale po chwili znowu jest tak samo. Dodatkowo odrzuciło mnie od papierosów. Koleżanka mówi, że na moim miejscu byłaby pewna, że jestem w ciąży... Dziś powinnam dostać miesiączkę.
To ciąża?

Z moim przyszłym mężem nie używamy żadnego zabezpieczenia, ale nie kończy we mnie. W tym miesiącu kochaliśmy się dużo razy... od jakichś 4 dni jest mi niedobrze, a jak zjem coś to mi lepiej, ale po chwili znowu jest tak samo. Dodatkowo odrzuciło mnie od papierosów. Koleżanka mówi, że na moim miejscu byłaby pewna, że jestem w ciąży... Dziś powinnam dostać miesiączkę. Czy to ciąża?


Patrycja

Pewnym można być po wykonaniu testu ciążowego lub po badaniu ginekologicznym. Są to pewnego rodzaju prawdopodobne objawy ciąży - nudności, odrzucenie od papierosów (super sprawa, jeśli faktycznie jest pani w ciąży). Proszę wykonać test ciążowy i pozna pani wtedy, jak jest naprawdę. Test ciążowy może wykazać ciążę już w dniu spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)