POLECAMY

Pieczenie przy oddawaniu moczu

Moja Dziewczyna miała dostać 2 dni temu okres. Czasami zdarzało się, że miała nieregularny a teraz jest tak iż ma bóle w żołądku...

Pieczenie przy oddawaniu moczu

Moja dziewczyna miała dostać 2 dni temu okres. Czasami zdarzało się, że miała nieregularny a teraz jest tak iż ma bóle w żołądku, które rozchodzą się po zewnętrznych stronach brzucha i boli także w podbrzuszu. Czasami również kręgosłup w dolnej części. Krwawienie występuje podczas oddawania moczu takie delikatne i zdarzyły się też nieliczne "skrzepy" także podczas oddawania moczu. Natomiast na podpasce jest lekko brązowy śluz w małych ilościach. A w okolicach intymnych zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz występuje swędzenie a podczas oddawania moczu pieczenie.

Piotr

Twoja dziewczyna powinna udać się do ginekologa. Bowiem świąd sromu, ból i pieczenie przy oddawaniu moczu (a także podczas stosunku) zwykle świadczy o infekcji pochwy. Brązowe plamienia mogą wystąpić przy infekcji a także w zaburzeniach hormonalnych. Z wizytą nie należy zwlekać bowiem istotne jest rozpoznanie przyczyny i podjęcie leczenia. Lekarz może zlecić wykonanie ogólnego badania moczu. Bowiem pieczenie, częste oddawanie moczu, bóle krzyża, podbrzusza mogą także świadczyć o infekcji układu moczowego.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)