Osłabienie, stres i myśl o ciąży

Wiem, że na forum ten temat był już poruszany wielokrotnie. Powinnam dostać okres 04.maja ale do dnia dzisiejszego go brak:(. Pierwszy test zrobiłam 06 następny 10 a ostatni czyli 3 zrobiłam 13 maja.
/ 17.04.2007 01:08

Osłabienie, stres i myśl o ciąży

Wiem, że na forum ten temat był już poruszany wielokrotnie. Powinnam dostać okres 04.maja ale do dnia dzisiejszego go brak:(. Pierwszy test zrobiłam 06 następny 10 a ostatni czyli 3 zrobiłam 13 maja. Bolą mnie piersi(zresztą tak samo jak przed okresem). Dodam tylko, że stresuję się tym czy jestem w ciąży czy nie i to, że pracuję w wysokich temperaturach a ostatnio pogoda była trochę zmienna. Jestem trochę osłabiona (krew z nosa).

Ania

Nierzadko strach przed ciążą i stres z tym związany powoduje, że miesiączka się opóźnia. Działa to jak błędne około-miesiączki nie ma-jest stres, podejrzenie ciąży, test wychodzi negatywny i znowu stres, który napędza opóźnienie miesiączki. Podobnie przemęczenie i osłabienie może być przyczyną opóźnienia miesiączki. Testy w tym terminie raczej wykazałyby ciążę...aczkolwiek różnie z tym bywa w praktyce. Proszę poczekać na miesiączkę i udać się do ginekologa w przypadku jej braku.

Serdecznie pozdrawiam

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)