Czy mogę mieć jeszcze dziecko?

Mam 3 letnią córcię ale chcemy z mężem mieć 2 dzidziusia. Jestem po konizacji, Mam usunięty stożek szyjki macicy. Lekarz powiedział, że bez problemu mogę zajść w ciążę.
/ 13.03.2008 20:53

Czy mogę mieć jeszcze dziecko?

Mam 3 letnią córcię ale chcemy z mężem mieć 2 dzidziusia. Jestem po konizacji, Mam usunięty stożek szyjki macicy. Lekarz powiedział, że bez problemu mogę zajść w ciążę. Ale jednak nie mogę. Nie uważamy z mężem już ponad rok czasu, w ogóle się nie zabezpieczamy, Dlaczego nie mogę zajść w ciążę? Nikt mi nie chce odpowiedzieć na to pytanie. Powoli zaczynam tracić nadzieję na 2 maleństwo.

Patrycja

Prawda jest taka, że na niektóre pytania odpowiedzi nie udzieli nikt. Nie wszystko jest dane wiedzieć nam ludziom. Faktem jest, że po zabiegu konizacji można zajść w ciążę. Jednak często po tym zabiegu są trudności w zajściu w ciążę oraz donoszeniu ciąży. Wiem nie jest łatwe by nastawić się pozytywnie, ale ...jest wiele kobiet, które po konizacji zachodzą w ciążę I mają zdrowe dzieci. Może warto skorzystać z porady innego lekarza. Życzę powodzenia.

Pozdrawiam serdecznie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/20.12.2011 00:22
Oferta Kliniki Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa www.fertilitycenter-crete.gr obejmuje kompleksową diagnostykę i leczenie niepłodności. Udostępniamy wszystkie najbardziej zaawansowane metody leczenia w tym program zapłodnienia In Vitro. W naszej klinice wykonujemy również szereg badań i zabiegów z dziedziny diagnostyki genetycznej, ginekologii oraz położnictwa.
/12.06.2011 15:40
mam7 lat i chce miec dziecko z zdzirom moge/1/1/1/1