Alkohol, seks i konsekwencje

Ostatnio byłam z moim chłopakiem na imprezie gdzie wypiliśmy sporo alkoholu. Wylądowaliśmy w łóżku ale ani on ani ja nie do końca pamiętamy co się wydarzyło.
/ 18.07.2011 10:53

Alkohol, seks i konsekwencje

Ostatnio byłam z moim chłopakiem na imprezie gdzie wypiliśmy sporo alkoholu. Wylądowaliśmy w łóżku ale ani on ani ja nie do końca pamiętamy co się wydarzyło. Jestem, a może byłam dziewicą. Moje pytanie brzmi: Czy mogę jakoś sprawdzić, że błona dziewicza nie została przerwana? Czy możliwe jest, że na drugi dzień nie odczuwałabym nic, żadnego bólu w kroczu, ani tym bardziej nie byłoby krwi na prześcieradle? Strasznie boję się konsekwencji tamtego wieczoru.

Ala

Niestety teraz strach przed konsekwencjami zda się na nic. O konsekwencjach warto było myśleć, przed „wylądowaniem" w łóżku. Pierwszy raz może odbyć się bez krwawienia. U niektórych kobiet w błonie dziewiczej jest tak duży otwór, że defloracja (czyli przerwanie błony) może nie dać żadnych objawów. Podczas badania ginekologicznego lekarz może stwierdzić czy błona została przerwana czy pozostała nienaruszona.

Pozdrawiam serdecznie