Przygody Misia Bruno nr 3

Trzeci numer "Przygód Misia Bruno" zapozna dzieci z tajemnicami działania stacji benzynowej, warsztatu samochodowego i sklepu z akcesoriami.
/ 01.02.2007 12:53
Przygody Misia Bruno to kolorowy miesięcznik dla dzieci w wieku lat 3–7 doskonale łączący edukację z zabawą. Wyręcza ona rodziców w odpowiadaniu na dociekliwe pytania dzieci, przybliżając maluchom otaczający je świat. Trzeci numer "Przygód Misia Bruno" zapozna dzieci z tajemnicami działania stacji benzynowej, warsztatu samochodowego i sklepu z akcesoriami.

Dzieci dowiedzą się także o niezwykłej przygodzie, którą przeżył Miś Bruno, gdy pomagał swemu wujkowi przy myciu samochodu. Nie zabraknie oczywiście zgadywanek, piosenki Mamy Misiowej, kolorowanek oraz krótkiej nauki języka angielskiego. Z pomocą rodziców każda pociecha z tekturowej składanki wyczaruje piękną stację benzynową Należy przykleić ją do planszy miasta. Podobnie jak w poprzednich numerach do zestawu dołączone są dwie figurki: Miś Bruno w aucie oraz pracownik warsztatu samochodowego z kanistrem w jednej, a kluczem francuskim w drugiej ręce.
Miłej zabawy przy czytaniu "Przygód Misia Bruno"."Przygody Misia Bruno. Na stacji benzynowej." Edipresse 2007
W kioskach od 1 lutego 2007!