Przygody Misia Bruno - nr 1

Z okazji Mikołajek dla naszych najmłodszych mamy do rozdania 10 egzemplarzy pierwszego numeru miesięcznika "Przygody Misia Bruno".
/ 15.12.2006 17:46
mis1.jpg„Przygody Misia Bruno” to kolorowy miesięcznik dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, doskonale łączący edukację z zabawą. Wyręcza on rodziców w odpowiadaniu na dociekliwe pytania dzieci, przybliżając maluchom otaczający je świat.
W pierwszym numerze Miś Bruno zaprasza dzieci na swego rodzinnego miasteczka, w którym czuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Mis Bruno uwielbia przedświąteczny nastrój. Zabiera więc wszystkie dzieci na wyprawę do sklepu z zabawkami. Co mu się tam spodobało, a co go zachwyciło – dzieci dowiedzą się czytając o najnowszej przygodzie Misia Bruno. W nagrodę będą mogły złożyć składankę sklepu z zabawkami.
Poza tym w numerze dzieci znajdą zagadkowe wyliczanki, tajemnicze zgadywanki, kolorowe malowanki oraz mruczankę misiowej mamy. Razem z Misiem będą mogły także poznać na pierwszej lekcji języka angielskiego kilka podstawowych słów.
W prezencie do pierwszego numeru dołączono dwie figurki: Misia Bruno i Mamy Misiowej.

Szukaj „Przygód Misia Bruno” już od 30 listopada w najbliższym kiosku.

Uwaga! Uwaga! Uwaga!

Konkurs zakończony. Oto lista zwycięzców:

Patrycja Nosowska, Wrocław

Sylwia Więcław, Niepołomice

Jakub Mazurek, Lublin

Anna Kosowicz, Zielona Góra

Edyta Ciepła, Rzeszów

Joanna Szczyrba, Wyry

Agnieszka Smosarska, Wielbark

Monika Zygaj, Słupca

Łukasz Szczyrba, Mikołów

Danuta Skorupka, Gliwice

Gratulujemy!