Na planie serialu "Samo życie"

Odcinek 961 - ślub Teresy i Kacpra.
/ 11.10.2007 10:24

Ona - Teresa - redaktor naczelna gazety "Samo życie", On - Kacper - biznesmen. To miłość piękna i trudna jednocześnie.


Wiele tajemnic, niedopowiedzianych historii, rozstania, powroty, grzechy przeszłości i owoc wielkiego uczucia - syn - Łukaszek. Dziwnie to życie się plecie, ale jak mówią słowa piosenki "miłość wszystko wybaczy".

Szczęśliwie w końcu Teresie (Monika Krzywkowska) i Kacprowi (Przemysław Sadowski) udało im się wypowiedzieć sakramentalne "tak". Panna młoda ubrana w prostą, długą białą suknię, z różową przepaską, pan młody w klasycznej czerni ze stylową muszką, podjechali przed kościół amerykańską limuzyną z napisem "para młoda". Tam czekali już na nich przyjaciele, świadkowie Maria (Edyta Olszówka) i Łukasz (Darek Wnuk), mama panny młodej (Magdalena Zawadzka) i ojciec pana młodego (Jerzy Schejbal).

Wszystkich zgromadzonych zastanawiała nieobecność ojca Teresy i mamy Kacpra. Narzeczeni nie mieli jednak ochoty tłumaczyć, dlaczego... Ceremonia ślubna odbyła się w przepięknych wnętrzach kościoła Św. Anny w warszawskim Wilanowie. Romantyzmu temu wyjątkowemu wydarzeniu dodała przepiękna słoneczna pogoda.

Następnie państwo młodzi i goście udali się na huczne weselisko...