POLECAMY

Podwójna dawka Upiorek!

Upiorki z Monster High powracają w dwóch wspaniałych i zakręconych filmach. Przeżyj wampirączkę piątkowej nocy i przeżyj upiorną siłę miłości
Podwójna dawka Upiorek! fot. serwis prasowy
Kiedy okazuje się, że chłopcy nie mogą rywalizować w zawodach Maxjazdy Na Wrotkach, Frankie Stein przekonuje swoje straszyciółki, że do uratowania sytuacji niezbędna jest większa dawka „siły upiorek”. Nadchodzi Wampigorączka piątkowej nocy, całkowicie nowy upiornie fajny film z serii Monster High. To jednak nie wszystko!

Zbliżają się 1600. urodziny Draculaury, o której względy zabiega dwóch super chłopaków gotowych ukraść jej serce… dosłownie. Wszystko to zobaczymy w filmie Upiorna siła miłości.

Zażyj podwójną dawkę upiorów ze Straszyceum, a wszystko dzięki tym dwóm upiornie fantastycznym przygodom w  stylu Monster High!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/5 lat temu
monster high super !!!!
/5 lat temu
weronika korkus jest gupia
/5 lat temu
jeżeli ktoś chce robić sex z 23 letnią dominiką to zapraszam jeżeli ktoś się zgłasza to proszę o kontakt 787539329 trwa to od 12 marca do 13 marca 2013 a i o gdzie jest że ktoś szuka chłopaka to pisałam ja a i pomyłka termin ważny od 12 marca do 14 marca 2013
POKAŻ KOMENTARZE (13)