POLECAMY

Leśna Góra świętuje

Aż trudno w to uwierzyć, ale śledzimy ich perypetie już od ośmiu lat.
Leśna Góra świętuje
Co niedzielę przyciągają przed telewizory kilka milionów widzów. Mowa oczywiście o aktorach i twórcach serialu "Na dobre i na złe", którzy świętowali z okazji nakręcenia jubileuszowego, 300. odcinka serialu.

Z tej okazji w warszawskim Teatrze na Woli telewizja przygotowała specjalny koncert, w którym wystąpili aktorzy znani ze szpitala w Leśnej Górze oraz gwiazdy polskiej estrady.

Jubileuszowy wieczór poprowadziła Grażyna Torbicka oraz Artur Żmijewski, a na scenie wystąpiła m.in. Kayah, Paweł Kukiz z zespołem Piersi, Daab, Róże Europy i Justyna Steczkowska. W Teatrze na Woli w niecodziennym duecie pojawiły się też Olga Bończyk i Katarzyna Jamróz, które razem zaśpiewały specjalnie dla serialowego doktora Kuby, czyli Artura Żmijewskiego utwór "Jego portret". Strofy - naprawdę jaki jesteś nie wie nikt - bardzo rozbawiły publiczność teatru.

O swoich bohaterach opowiadali też aktorzy.
Największe zainteresowanie publiczności wzbudzili oczywiście Artur Żmijewski i Małgorzata Formeniak, którzy mówili o serialowym Kubie i Zosi. Jaki jest przepis na sukces? Zdaniem Artura Żmijewskiego nie ma recepty idealnej, ale na pewno trzeba być szczerym wobec widzów i nie być bez wad, powiedział ze sceny.

Podczas jubileuszowego koncertu na scenie pojawi się też ze swoim monologiem Marian Opania, kabaret Ciach oraz znany satyryk Krzysztof Piasecki.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)