"Barwy szczęścia" odcinki 4-5

"Barwy szczęścia" odcinki 4-5

Julia przygotowuje Pawłowi niespodziankę... Między zakochanymi dochodzi do pierwszej kłótni.
/ 09.10.2007 12:10
"Barwy szczęścia" odcinki 4-5


Czwartek (11.10.), godz. 20.00, "Barwy szczęścia" (odc. 4), Reż. Natalia Koryncka-Gruz, Wyk. Katarzyna Glinka, Olaf Lubaszenko, Izabela Kuna, Marta Nieradkiewicz, 25 min., TVP 2:
Julia przygotowuje Pawłowi niespodziankę. Chłopak nie jest jednak z niej zadowolony. Między zakochanymi dochodzi do pierwszej kłótni. Na nowe osiedle wprowadza się małżeństwo Walawskich. Mają piękny apartament i świetną pracę. Niebawem planują powiększyć swoją rodzinę. Pani Basia nie może dodzwonić się do Adama, który przebywa w Londynie. Niepokoi się, ponieważ od dawna nie miała od niego żadnej wiadomości. Zenek radzi jej, by poprosiła o pomoc Kaśkę, z którą kiedyś związany był Adam.

Czwartek (11.10.), godz. 20.30, "Barwy szczęścia" (odc. 5), Reż. Natalia Koryncka-Gruz, Wyk. Katarzyna Glinka, Olaf Lubaszenko, Izabela Kuna, Marta Nieradkiewicz, 25 min., TVP 2:
Piotrowi Walawskiemu psuje się samochód. Chce skorzystać z usług warsztatu samochodowego Zenka. Jednak okazuje się, że ten nie naprawa włoskich aut. Ma to związek z tajemniczą historią z przeszłości mechanika. Maria chce podjąć dorywczą pracę. Budzi to oburzenie jej matki.