Najlepsze kosmetyki z Essence na jesień

Wszystko za mniej niż 16 złotych!
Małgorzata Machnicka / 13.09.2017 07:32

Markę Essence uwielbiamy już od paru dobrych lat. Z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że w tych krótkich, limitowanych kolekcjach zawsze znajdziemy produkty zgodne z najnowszymi trendami. Po drugie kochamy te piękne opakowania, które pozwalają znów poczuć się jak nastolatka. Po trzecie, za marka Essence to rewelacyjne ceny.

I ta nam się bardzo podoba - po co wydawać majątek na szminkę w modnym kolorze, która w następnym sezonie będzie już... niemodna?

Sprawdź, jak nakładać metaliczny pyłek na paznokcie

Najnowsza kolekcja „Awesometallics", która dostepna jest od połowy sierpnia, to jak sama nazwa wskazuje hołd dla metalicznego wykończenia. Znajdziecie w niej błyszczyki, lakiery do paznokci, rozświetlacze, broznery i róże, kredki do ust, tusze do rzęs i eyelinery.

Wybrałyśmy z niej 5 produktów, o które warto wzbogacić swoją kosmetyczkę. Wśród nich aż dwa produkty do paznokci - holograficzny lakier i pyłek dający efekt „lustra", metaliczny błyszczyk do ust, rozświetlacz o holograficznym wykończeniu i metaliczne cienie do powiek. Zajrzyjcie do naszej galerii po wszystkie gorące nowości!

Lubicie balsamy do ust EOS? Ta wersja was zaskoczy!