Jarosław Jakimowicz

Zdjęcia z duszą.

Jarosław Jakimowicz

Wizerunek twardziela i... wielka wrażliwość.

Aktor Jarosław Jakimowicz, znany z "Młodych wilków" i serialu "Klan", uwielbia fotografować. Zachwyca go wszystko - ludzie, architektura, przyroda.


Najbardziej jednak uwielbia fotografować swoich synów. I może nic w tym nie byłoby dziwnego, bo przecież właściwie każdy robi zdjęcia, jednak on fotografuje aparatem tradycyjnym, czyli lustrzanką, a nie tak modnym i wygodnym aparatem cyfrowym.

"Z niecierpliwością czekam na każdy wywołany film, bo przecież każde zdjęcie to tajemnica" - mówi aktor. Wrażliwość i pasję do fotografowania zaszczepił w nim dziadek. Jednak w ostatnią podróż do Toskanii aktor zabrał ze sobą oprócz lustrzanki także maleńki aparat cyfrowy. Tym tradycyjnym robił fotografie "z duszą", zaś cyfrówką zdjęcia szybkie, sytuacyjne.

Jak rozwijać pasje dziecka?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
jest rakiem -znakiem wodnym - wrażliwość wody jest kobieca-nie ma na to wpływu-został obdarzony urodą ale emocje jakie reprezentuje woda i księżyc który symbolizuje uczucia-rządzi jego znakiem- życzę mu aby się w życiu odnalazł i był szczęśliwy- mam syna o podobnym profilu- sam jest dla siebie - zadaniem do rozwiązywania -życzę powodzenia-zrozumieć- to znaczy- wybaczyć sepiart
/8 lat temu
FACET MUSI BYć FACETEM A NIE TO CO J.JAKIMOWICZ WYPRAWIA ,TEN CZłOWIEK TYLKO LUBI PRZYGODY I ROZRYWKI.CO MU POWIEDZą DZIECI JAK PODROSNą?
/8 lat temu
wielkie nic