i move you spektakl fot. fot. Iza Grzybowska, serwis prasowy

I move You spektakl w Teatrze BUFFO

Obejrzyj „taneczny majstersztyk“ na deskach jednego znajlepszych polskich teatrów muzycznych.
17.10.2013 12:06
i move you spektakl fot. fot. Iza Grzybowska, serwis prasowy
Od 21 października „taneczny majstersztyk“ na deskach jednego znajlepszych polskich teatrów muzycznych. Anna Głogowska i Jan Kliment, Janja Lesar i Krzysztof Hulboj oraz Paulina Biernat i Stefano Terrazzino w niezwykle namiętnej, tanecznej podróży przez różne odcienie miłości.

Trzy pary i trzy różne opowieści


Najlepsi polscy tancerze, doskonale znani szerokiej publiczności. Znakomita choreografia Macieja Zakliczyńskiego sprawia, że tańczą historię miłości jakiej doznał lub pragnie zaznać każdy człowiek. Emocje, które od zawsze towarzyszą uczuciu wywołującemu przyspieszony rytm serca kobiety i mężczyzny. Niezwykła namiętność, pożądanie, pasja, tajemnica, beztroska ale też zazdrość i związane z nią cierpienie pokazane w tańcu.

Burza emocji


Inspiracją spektaklu były romanse i emocje przeżywane przez bohaterów kultowych filmów takich jak: „Malena” Giuseppe Tornattore, „Nagi Instynkt” Paula Voerhoevena i „Dracula” Francisa Forda Coppoli. Zainspirowani tymi dziełami choreograf Maciej Zakliczyński oraz reżyser Redbad Klijnstra we współpracy z tancerzami stworzyli spektakl, który nikogo nie pozostawi obojętnym. Emocje przekazywane zkażdym krokiem tancerzy zapierają dech i sprawiają, że widzowie nagradzają twórców i wykonawców owacjami na stojąco i z przyjemnością wracają na spektakl.


materiał prasowy