Teatr Capitol - Ireneusz Krosny premiera spektaklu "Mowa ciała"

Najsłynniejszy polski mim przemówił! Zobacz zdjęcia z premiery
29.04.2015 10:06

28 kwietnia w warszawskim Teatrze Capitol odbyła się uroczysta premiera spektaklu „Mowa ciała” Ireneusza Krosnego, najbardziej znanego polskiego mima. W tym roku mijają 23 lata jego "niemej" działalności, podczas ktorej bawił i zachwycał tysiące widzów na całym świecie.

„Mowa ciała” to najnowszy i zdecydowanie najbardziej oryginalny spektakl Ireneusza Krosnego. Po raz pierwszy program składa się z 2 zupełnie odmiennych części. Oprócz, jak zwykle, gwarantowanej zabawy za sprawą nowych scenek pantomimicznych, Krosny po raz pierwszy od 23 lat pracy na scenie przemówił i opowiedział widzom o tym, co mówi nasze własne ciało w naszym codziennym życiu (a nawet o tym, jak pozytywnie wpłynąć przez ciało na własne samopoczucie).

Kto pojawił się na premierze "Mowy ciała"?

Na uroczystym evencie pojawili się znakomici goście, m.in. Ilona Łepkowska, Alicja Resich-Modlińska Aleksander Mikołajczyk i Marzena Graff, Jerzy Woy-Wojciechowski z żoną oraz Andżelika Piechowiak z Rafałem Olejniczakiem. Artystę podziwiali również jego przyjaciele z Grupy MoCarta, m.in. Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolek Błaszczyk.

Spektakl został bardzo dobrze przyjęty przez widzów, którzy występ Krosnego nagrodzili gorącymi brawami. Po występie wszyscy goście zostali zaproszeni na pyszny tort ufundowany przez restauracje Finezja. A co ma do powiedzenia o sobie nasłynniejszy polski mim? Przeczytajcie tu.
Na podstawie materiałów prasowych

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA