POLECAMY

Prison Break, czyli Skazany na śmierć

Prison Break to amerykański serial telewizyjny opowiadający o losach genialnego inżyniera Michaela Scofielda, który przekonany o niewinności swojego brata, planuje uwolnić go z więzienia.
Prison Break to amerykański serial telewizyjny opowiadający o losach genialnego inżyniera Michaela Scofielda, który przekonany o niewinności swojego brata, planuje uwolnić go z więzienia.

Scofield dzięki swojemu wykształceniu opracowuje szczegółowy plan ucieczki z więzienia, który nosi... na sobie. Cały projekt zamieszcza na swoim ciele (plecach, torsie, ramionach) w postaci tatuażu pełnego symboli, który potrafi odczytać tylko on. Aby dostać się do więzienia napada na bank i zostaje osadzony w więzieniu Fox River, tym samym, w którym znajduje się jego starszy brat, Lincoln Burrows.
Lincoln został skazany na karę śmierci za zamordowanie brata pani wiceprezydent. Scofield dzięki zaangażowaniu kilku więźniów, realizuje swój plan ucieczki z więzienia.

Poza pomocą brata, Lincoln może liczyć na pomoc prawniczki Veronici Donovan, która stara się wyjaśnić sprawy Lincolna, ale przez cały czas boryka się z problemami i przeciwności, za którymi stoją prawdopodobnie agenci rządowi.

Prison Break stał się kultowym serialem. Na wielu forach wielbiciele zakładają tematy, wątki dotyczące przeróżnych aspektów. Powstało również wiele nieoficjalnych serwisów, w których znajdziemy wszystko na jego temat.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/11 lat temu
Scofield pomaga bratowi w ucieczce z więziena.opracował swój plan ucieczki.z więzienia uciekło razem 7 zbiebów.
/11 lat temu
Scofield dzięki swojemu wykształceniu opracowuje szczegółowy plan ucieczki z więzienia, który nosi... na sobie. Cały projekt zamieszcza na swoim ciele (plecach, torsie, ramionach) w postaci tatuażu pełnego symboli, który potrafi odczytać tylko on. Aby dostać się do więzienia napada na bank i zostaje osadzony w więzieniu Fox River, tym samym, w którym znajduje się jego starszy brat, Lincoln Burrows. Lincoln został skazany na karę śmierci za zamordowanie brata pani wiceprezydent. Scofield dzięki zaangażowaniu kilku więźniów, realizuje swój plan ucieczki z więzienia.