Kolejny serial z Bobem Odenkirkiem już w Polsce! „Szczęściarz Hank” jest już dostępny w HBO Max! 

Jak Odenkirk prezentuje się w roli profesora? Czym zaskoczy nas ta produkcja?
19.06.2023 16:22

„Szczęściarz Hank” to historia o kryzysie wieku średniego, opowiadana z perspektywy głównego bohatera. William Henry „Hank” Devereaux Jr. ma za sobą bolesne doświadczenia z dzieciństwa, nierozwiązane sprawy z ojcem, a także spore problemy na uczelni. Towarzyszy mu permanentne niezadowolenie, poczucie braku sensu oraz specyficzne poczucie humoru.
 
© 2023 Sony Pictures Television Inc. and AMC Film Holdings LLC. All Rights Reserved.
 
Jego żona - Lily - to niewzruszona wicedyrektorka miejscowej szkoły, wierząca w ideę systemu edukacji, twardo stąpająca po ziemi. Nie wspiera Hanka. Dodatkowo gdy jego życie się rozpada, Lily zaczyna kwestionować wybory, jakich dokonała (również ten związany z małżeństwem). 
 
Hank na przestrzeni jednego tygodnia zostaje posądzony o zamordowanie gęsi, dostaje w nos od feministycznej poetki, trafia do izby wytrzeźwień, a wreszcie do szpitala. 
 
Czy tytułowy Szczęściarz Hank odnajdzie w końcu swoje miejsce i sens? Jak potoczy się jego życie rodzinne? Czy otrzyma wsparcie od Lily? Czy znajdzie wspólny język ze studentami i czy jego „kariera” na college’u się rozwinie? Czy uda się mu ułożyć relacje z ojcem? Ten serial wciąga swoją wielowątkowością i psychologicznym akcentem.
 
© 2023 Sony Pictures Television Inc. and AMC Film Holdings LLC. All Rights Reserved.
 

Obsada serialu „Szczęściarz Hank”

W rolę głównego bohatera wciela się sam Bob Odenkirk, doskonale znany z Breaking Bad. Mireille Enos gra Lily Devereaux. Do stałych bywalców serialu należą: Sara Amini, Diedrich Bader, Suzanne Cryer, Olivia Scott Welch i Cedric Yarbrough. Gościnnie na ekranie pojawią się między innymi Alvina August, Tom Bower, Shannon DeVido, Chris Diamantopoulos, Lilah Fitzgerald, Jackson Kelly, Arthur Keng, Kyle MacLachlan, Oscar Nuñez i inni.
 
© 2023 Sony Pictures Television Inc. and AMC Film Holdings LLC. All Rights Reserved.
 

Premiera serialu „Szczęściarz Hank”

„Szczęściarz Hank” to 8-odcinkowa produkcja na podstawie książki „Straight Man” Richarda Russo. Serial współtworzą Aaron Zelman ("Damages") i Paul Lieberstein ("The Office"), którzy są jego scenarzystami. W ekipie reżyserów znajdują się Peter Farrelly ("Green Book") i Bob Odenkirk. Za produkcję odpowiada AMC Studios we współpracy z Sony Pictures Television TriStar TV i Johnson’s Gran Via.
 
Serial "Szczęściarz Hank" jest już dostępny w całości w HBO Max! 
 
© 2023 Sony Pictures Television Inc. and AMC Film Holdings LLC. All Rights Reserved.
 
 
Tagi: film