Jak zaplanować weekend z ukochaną osobą?

Dużymi krokami zbliża się długi sierpniowy weekend i choć trwa on zaledwie trzy dni i tak jest okazja do zrobienia czegoś interesującego. Zrób niespodziankę swojej drugiej połówce i zaplanuj Wasz wspólny czas. Podpowiadamy jak to zrobić - krok po kroku!
/ 03.08.2011 11:35

Weekend romantyczny

Pensjonaty i hotele prześcigają się w ofertach na romantyczny wypoczynek, a i my chętnie wyjeżdżamy na wolne dni, zwłaszcza, gdy nie musimy brać dodatkowego urlop. I jeśli pogoda dopisuje, to już pełnia szczęścia. Oferty dla dwojga obejmują dużo zniżek i wiele atrakcji skoncentrowanych właśnie na zakochanych. Specjalny pokój, szampan, bukiet kwiatów dla dziewczyny, romantyczna kolacja w ustronnym miejscu restauracji, a na stoliku wykwintna kolacji, świece i wino. Czego jeszcze trzeba? Dlatego jeśli brak Wam pomysłu na prezent dla ukochanej osoby, polecam weekend we dwoje. To najlepszy sposób na zorganizowanie niespodzianki i miłe spędzenie wolnego czasu. Jeśli nie masz możliwości wyjazdu, weekend możesz spędzić w swoim mieście. Obiad lub kolacja tylko we dwoje w romantycznej restauracji, deser w uroczej kawiarni, wyprawa na dobry film do kina – to randkowe standardy, ale zawsze skuteczne i przyjemne. A jeśli nie chce Ci się ruszać z domu, to nawet tu możesz spędzić romantycznie czas z ukochaną osobą. Razem przygotujcie kolację w domowym zaciszu, kąpiel przy świecach, a po niej dobry film na DVD.

Zobacz także: Savoir-vivre pasażera

Weekend sportowy

Jeśli przez cały tydzień siedzisz przed komputerem przy biurku, a Twój wysiłek fizyczny ogranicza się do stania w autobusie w drodze do pracy, to prawdziwie relaksujący będzie wypoczynek sportowy. O ile preferujecie aktywny tryb życia. Jeśli lubicie jeździć na rowerze i w pobliżu macie sprawdzone i bezpieczne trasy, warto wybrać się na dłuższą przejażdżkę. W razie braku sprzętu, zawsze możecie pójść na pieszą wycieczkę. Najlepsze do tego są góry, ponieważ długie spacery na płaskiej powierzchni mogą przysporzyć Wam odcisków. Ale i w mieście jest gdzie pójść. Możecie zobaczyć zabytkowy kościół, uroczy pałacyk, czy najwyższy budynek Waszej okolicy. A i jedzenie lepiej smakuje na świeżym powietrzu, więc nie zapomnijcie kosza z przekąskami

Zobacz także: Jak bezpiecznie przewozić psa?

Weekend wypoczynkowy - leniwy

Jeśli czujesz się zmęczona, masz dość życia w ciągłym biegu, proponuję Wam wypoczynek w czystej formie, bez pośpiechu i bez stresu. Możecie spotkać się z przyjaciółmi, zwłaszcza jeśli przekładaliście wizyty z braku wolnego czasu. To będzie świetna okazja do odwiedzenia starych przyjaciół, lub zaproszenia ich do siebie na dobre ciasto, kawę i wino, a wszystko oczywiście przy ulubionej muzyce.

Weekend spędzony z ukochaną osobą, nie musi oznaczać, że będziecie tylko we dwoje. To już od Was zależy, jaki rodzaj odpoczynku wybierzecie. Gdzie i w jaki sposób się relaksujecie.