Paletki cieni wiosna 2021 fot. Adobe Stock

Paletki cieni wiosna 2021 - 6 najpiękniejszych palet od 18 zł

Szukasz nowej paletki cieni na wiosnę 2021? W naszym przeglądzie znajdziesz 6 palet w różnych przedziałach cenowych, idealnych do wykonania najmodniejszego makijażu sezonu.
Małgorzata Machnicka / 03.03.2021 08:51
Paletki cieni wiosna 2021 fot. Adobe Stock

Większość paletek cieni na wiosnę 2021 utrzymana jest w fioletowych i różowych kolorach z domieszką szarości i brązów. W trendach są również chłodne pastele - przede wszystkim te o matowym wykończeniu oraz holograficzne, brokatowe cienie, którymi pięknie podkreślisz kąciki oczu lub narysujesz modną kreskę.

Paletka cieni The Rose Edition Essence

W palecie znajdziesz 9 cieni utrzymanych w beżowo-brązowo-różowej kolorystyce (dostępna jest również paleta w chłodniejszych odcieniach). Większość to perłowe cienie, ale znajdują się tu również neutralne maty.

Cena: 17,99 zł. Do kupienia w drogeriach Hebe.

paleta essence

ESSENCE The ROSE EDITION PALETA CIENI
EKOBIECA
19.9 zł 14.9 zł

Paletka cieni Pastel Tropics Lovely

Najnowsza paleta od marki Lovely to 9 kolorów - 6 soczystych, prawdziwie wakacyjnych matowych cieni i 3 neutralne - beż, róż i brąz.

Cena: 34,99 zł. Do kupienia w drogeriach Rossmann.

paleta lovely

Paletka cieni Mystic Galaxy Eveline

Dobrze znana już paletka cieni marki Eveline zyskała nowe oblicze. Tym razem utrzymana jest w elektryzujących fioletach połączonych z brązami i beżami. Idealna paleta na wiosnę 2021 dla zielonookich i brązowookich dziewczyn!

Cena: 56,99 zł. Do kupienia w drogeriach Rossmann.

paleta eveline

Paletka cieni Tina Yong Pixi

Paleta została zaprojektowana przez Tinę, Australijkę mieszkającą w Singapurze, która zdążyła zgromadzić ponad 3 miliony subskrybentów na YouTube.

W palecie znajdziesz aż 25 odcieni - głównie złotych i miedzianych brązów, które urozmaicone zostały wakacyjnym turkusem i stonowaną zielenią.

Cena: ok. 149 zł. Do kupienia w perfumeriach Sephora.

paleta pixi

Paletka cieni Like a Princess Moira

Tylko spójrzcie na te kolory! Pastelowe barwy to najlepszy wybór na wiosnę-lato 2021. Paletę urozmaicają dwa brokatowe cienie - holograficzno-srebrzysty i złoto-miedziany.

Cena: 99 zł. Do kupienia w perfumeriach Douglas.

paleta moira

Paletka cieni Pro Lavender Breeze Slim Catrice

W palecie znajdziesz 14 cieni - śliczne, chłodne fiolety, koralowe róże i kilka brązów. To paleta idealna dla piwnych i zielonych oczu.

Cena: 44,90 zł. Do kupienia w drogeriach Hebe.

paleta catrice

Więcej o kosmetykach i makijażu:
Modny makijaż wiosna-lato 2021 - najważniejsze trendy
Makijażowe hity do 10 zł - same perełki

Tagi: makijaż